Whatsapp & SMS

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326

Mail Adresimiz

info@fbm.com.tr

BİZE ULAŞIN BİZE ULAŞIN Randevu Al
Lazer Lipoliz

Bölgesel zayıflama konusunda günümüzde birçok kişi sorunlar yaşamaktadır. Genel olarak zayıflamak için diyet, spor gibi yöntemler uygulayan kişilerin, bu yöntemleri uyguladıkları halde inceltmediği bölgeler oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise önerilen kesin çözüm Lazer lipoliz uygulamasıdır.

Yukarıda da belirtildiği gibi bu yöntem incelmek için kullanılan bir yöntem değildir, istenmeyen bölgedeki yağlardan kurtulmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir. lazer lipoliz nedirLazer lipoliz yöntemi bölgesel olarak zayıflamak için günümüzde oldukça tavsiye edilen ve oldukça büyük sonuçlar veren bir uygulama olmuştur. Uygulanan bu yöntem ile lazer ışınları bölgedeki yağların patlaması sağlanır. Böylelikle bölgedeki istenmeyen yağlar ortadan kaldırılmış olur.

Lazer Lipoliz Nedir?

Lazer lipoliz yöntemi ile vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan ve rahatsız bir durum yaratan istenmeyen yağların bölgesel olarak alınmasını sağlayan tedavi şeklidir.

Lazer lipoliz yöntemini diğer kullanılan yöntemler ile karşılattırdığımızda pek çok avantajı olduğunu görürüz. Amerikan FDA onaylı cihazlar ile yapılan lazer ile bölgesel tedavi yöntemi günümüzde oldukça başarılı işlere imza atmıştır.

Yöntemde 1 milimetre çapında bulunan iğneler kullanılarak yapılmaktadır.lazer lipoliz sonrası Bu iğneler ile yapılan çalışma ile yağların kendini yok etmesi sağlanmaktadır. Ayrıca yapılan ameliyat sonrasında gevşeyen veya sarkan bölgelerde sıkı bir görüntü oluşmasına da yardımcı olmaktadır. Yapılan ameliyat ile önceden belirlenen bölge 1 seansta ameliyat yapılabilmektedir. Lazer lipoliz yöntemi ile yapılan ameliyat sonrasında sonuç ömür boyu kalıcı olmaktadır. Bu da bu yöntemi seçen kişilerin yapılan işlemden ömür boyu memnun olmasını sağlamaktadır. Geçirilen operasyonun ardından hastada morluklar, şişlikler ve ağrılar görülmekte ve kısa bir süre içerisinde kaybolmaktadır. 

Yok Olan Yağlar Tekrardan Gelir Mi?lipoliz

Bölgede bulunan tüm yağlar lazer lipolizin ardından kaybolmaz. Vücudumuzun dengesi için uzmanların belirlediği ölçüde yağlar yok edilir. Yapılan çalışma sonrasında ise hastanın dikkat etmesini gerektiren bazı durumlar söz konusudur.

Özellikle tedavi yapılan kişinin doğru beslenmesi çok önemlidir. Çünkü uygulama sonrasında kişi eğer yüksek kalorili besinler tüketir, doğru beslenmezse kaybolan yağların tekrar geri gelmesi istenmeyen kaçınılmaz bir durum olabilir. Lazer lipoliz uygulamasının doğru beslenme çok önemlidir.  Doğru beslenme ile spor aktivitelerinin düzenli bir şekilde sürdürüldüğü taktirde istenmeyen bölgelerdeki alınan yağların bir daha oluşmaması sağlanmaktadır.

Lazer Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

lazer lipoliz yöntemi

Yöntem hem kadınlarda hem de erkeklerde rahatlıkla kullanılabilen bir yöntemdir. Vücudun her bölgesinde kullanılabilmektedir. Yaptığımız diyetler veya spora rağmen eritemediğimiz yağların ortadan kaldırılması için kullanılmaktadır. Lazer Lipoliz yöntemi oldukça hızlı sonuçlar veren bir yöntem olmuştur. Kişi gıdı gibi hassas yerlerinde kullanılan lazer lipoliz uygulaması yöntemiyle istediği başarılı sonuçları elde etmektedir. Bel, kalça, diz, karın gibi istenmeyen bölgelerde oluşan zor eritilen kuvvetli yağlar içinde bu yöntem kullanılmaktadır.

Erkeklerde göğüs büyümesi gibi durumlarda sıkça tercih edilebilmektedir. Uygulanan bu tedavi yöntemi ile bu bölgelerde bulunan istenmeyen yağlardan hızlı ve olumlu neticeler alarak ayrılmak mümkündür.

Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden olan ve ülkemizde de sayılı büyük şehirler arasında yer alan Samsun ilimizde lazer lipoliz yöntemi ile yağlardan arınma konusunda hizmetler sunulmaktadır. Samsun ilimizle kalmayıp çevredeki iller tarafından da yoğun talep edilmektedir.


 lazer lipoliz 5

Lazer Lipoliz Kimlere Uygulanabilir?

Yöntemden yararlanmak isteyen kişinin ergenliğini tamamlamış olması gerekir. Ayrıca yapılan işlemi engelleyecek sağlık sorunlarının bulunmaması gerekir. Akciğer, kalp gibi önemli hastalıkları olan kişilerin öncelikle uzman doktorlarda bu yönteme dayanıklı olup olmayacakları hakkında kesin cevap almaları gerekmektedir. Aksi halde hasta için bu yöntem uygun olmayabilir. Bu nedenle öncelikle eğer bir rahatsızlığınız varsa uzman doktorlara muayene olmanız oldukça önemlidir.

Lazer Lipoliz Nasıl Yapılır?

lazer lipoliz nasıl yapılıyor?

İstenmeyen yağlardan kurtulmak için kullanılan bu yöntem cerrahi bir uygulama değildir. değildir. Bunun için herhangi bir şekilde anestezi uygulanmasına gerek duyulmamaktadır.

Kişinin lazerden etkilenmemesi için sadece yöntemin uygulanacağı bölge uyuşturulmaktadır. Milimetrik olarak kesiler yapılmaktadır. Daha sonrasında ise fiberoptik kanüller desteği ile birlikte belirlenen bu bölgeye girilir. Lazer ışınları verilir ve yağ hücrelerinin zarlarının patlaması sağlanır. İşlem bölgeye göre değişerek 15 dakika ile 60 dakika arasında değişen süre zarfı içinde yapılmaktadır. Uygulanan lazerin damarlara veya sinirlere herhangi bir zararı yoktur. Yapılan işlemde yağlar parçalanır ancak yağlar dışarı atılmaz.

Vücut bu durum karşısında yağları emerek yok eder. Lazer öncesinde yapılan kesi çok küçük olduğu için herhangi bir şekilde dikişe gerek duyulmamaktadır. İşlem sonrasında görülen morluk veya şişlikler kısa bir süre içerisinde geçmektedir. İşlem sonrasında korse giyme süresi ise 1 hafta gibi kısa bir süredir. Sizlerde lazer lipoliz yöntemini kullanarak bölgesel olarak zayıflayabilir, selülit gibi sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

3.0

2 Yorumlar

0
0
2
0
0
Yorum

BÜŞRA ÇELEN

2017-04-22 09:57:04

Iyi gunler. lazer liporiz uygulamasinin ücretini öğrenebilir miyim?

FBM Estetik

2017-04-24 04:06:14

Merhaba Büşra hanım +90 530 762 70 02 bu numaraya WhatsApp uygulaması üzerinden problem gördüğünüz bölgenin farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını göndererek, değerlendirme yapıldığında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.
Yorum

Tarık

2017-05-08 00:46:22

Göğüs kısmımda sıkıntılar var sanırım Lazer lipoliz gerekli. Gün içerisinde size ulaşacağım.
Yorum Yap
ESu6eP

* İşaretli alanlar zorunludur.

TÜM UYGULAMALAR VE AMELİYATLAR