Whatsapp & SMS

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326

Mail Adresimiz

info@fbm.com.tr

BİZE ULAŞIN BİZE ULAŞIN Randevu Al
Dudak Kalınlaştırma

Yüz güzelliğinin tamamlayıcısı olan ise dudaklardır. Ne kadar güzel bir dudağa sahipseniz eğer, o kadar keskin belirleyici bir yüz güzelliğiniz var demektir. Yüzü güzel gösteren dudakların, çeşitli sorunlardan dolayı oluşan problemleri giderebilmek adına birçok uygulama, ameliyat modelleri vardır. Günümüzde ise dudak kalınlaştırma ile ilgili olarak, uygun tedavi yollarıyla yapılan doğru bir uygulama yöntemi bulunmaktadır.

dudak kalınlaştırma ameliyatıİncelmiş, gevşemiş olan dudakların ise zamanla, aslında bir nevi yaşlılığın göstergesidir de denilebilir. Bunlardan uzak durmak için ise dudaklarınıza önem verebileceğiniz gibi, kalın ve dolgun dudaklara sahip olabilmek ile beraber genç oluşunuzu, genç durduğunuzu etrafınızda olan herkese gösterebileceksiniz.
 
Dudak kalınlaştırma uygulamasını yaptırmak isteyenler, genel olarak dudaklarının zamanla incelmesinden dolayı memnun kalmayanlar ise yapısal olarak, dudaklarının incelmesini beğenmeyip ya da daha bir dolgun ve kalın dudağa sahip olmak isteyen bayanlar, günümüzde dudaklarının hoş görünmesi adına uygun tedavi yöntemleri ya da ameliyat ile gerçekleştirilebilmektedir.
 
Günümüzde birbirinden farklı ameliyatlar, uygulamalar ile birlikte farklı dudak estetikleri yapılabilmektedir. Dudakların görünüşüne bağlı olarak ise farklı çeşitlerde dudak yapıları bulunmaktadır. Bu dudak yapılarına göre de, yüzünüze uygun olacak olan uygun tedaviyi ya da dudak ameliyatınızı yaptırabilirsiniz.

 

 

Dudak Estetiği Modeli

dudak büyütmeBu tür ameliyatlarda, uygulamalarda istekleriniz ne ise, ona uygun şekilde dudak ameliyatınız ya da uygulamanız yapılmaktadır. Paris dudak modeli, orta kısmın daha dolgun olduğu bir dudak modelidir. Dudak kalınlaştırma konusu ile ilgili V-Y tekniği de bulunur. En çok tercih edilen bir dudak tipi olup günümüzde bu kalıcı dudağı isteyen kadın sayısı oldukça fazladır.
 
Dudak estetiği konusunda nasıl bir hizmet, tedavi almak istiyorsanız eğer, bunun için iyi bir araştırmacı olmalı ve estetik konusunda, yüzünüze en güzel ve uygun yakışabilecek dudak ile birlikte siz de dilediğiniz gibi dudak kalınlaştırma ameliyatına, uygulamasına onay vererek yaptırabilirsiniz.

Dudak Kalınlaştırma Ameliyatı Öncesi

dudak estetiğiDudak kalınlaştırma ameliyatı öncesinde bazı durumlara özen gösterilmelidir. Dikkat edilmesi gereken bu durumlar, ameliyat esnasında ve ameliyat sonrasının daha verimli geçmesi için oldukça önem teşkil etmektedir. Öncelikli olarak ise ameliyattan en az iki hafta öncesinde sigara bırakılmalıdır. Sigara içmeye devam edildiği takdirde komplikasyon riski yükselmektedir. Bu yüzden çok önemlidir.

Dudak kalınlaştırma ameliyatı yapacak olan doktordan bütün bilgileri alın. Bu bilgiler sizi ameliyata daha da hazırlıklı olmanıza yardımcı olacaktır. Ameliyat sonrasında ise eğer ilaç kullanılacaksa bu listeyi önceden edinmek sizin için daha faydalı olacaktır.

Dudak Büyütme Ameliyatı Sonrası

 Bayanların en büyük problemlerinden olan küçük dudaklara sahip olma sorununa günümüz teknolojisi cevap vermiş ve dudak dolgusu ile bu sıkıntılara çözüm olabilmiştir. Dudak büyütme ameliyatı sonrasında yarım saatlik bir gözetim ardından dolgu yaptıran kişi evine aynı gün içerisinde gidebilir.

Dudak büyütme operasyonunun ardından lokal ödeme sebep olabilme ihtimalinden dolayı 1 saat süre ile hiçbir şey yememesi ve içmemesi gerekmemektedir. Ayrıca bu süre zarfında ruj ya da parlatıcı kullanılmamalıdır. Dudak estetiğinden sonra iğne ucunun girdiği yerlerde hafif morluklar ya da kızarıklıklar olması durumunda endişe edilmemelidir. Bu durum 2 ila 3 gün içerinde normale dönecek bir durumdur.

Dudak Kalınlaştırmada Fiyat ve Doktor Seçimi

Vücudumuza yapılan her müdahalede olduğu gibi dudak kalınlaştırmada oldukça önemlidir. Dudaklarımızın, günümüz açısında görünümü bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle yapılacak olan ameliyatında oldukça kaliteli ve doğru olması gerekmektedir. Çünkü uygulanan yöntemler ne kadar çok gelişmiş olsa da uygulayan kişinin yapabileceği yanlışlar kötü sonuçlar doğurabilir.
 
Öncelikle uzman bir doktor seçmeniz oldukça önemlidir. Bu tür konularda fiyat araştırması yerine doktorların uzmanlıkları araştırılmalıdır. Doktor araştırmasının yanı sıra uygulamanın yapılacağı klinikte sterilir olmalı ve tam teşekküllü hastane ortamı olmalıdır. Yapılacak uygulamada temizlik oldukça önemlidir. Bu tür standartları sağlayan ve konusunda uzman olan kişilerden dudak kalınlaştırma uygulamalarında yardım alabilirsiniz.

3.0

2 Yorumlar

0
0
2
0
0
Yorum

Meryem Çakır

2017-07-15 02:37:58

Dudaklarım çok ince ve belirsiz hatlara sahip bir biçimde yer alıyor. Bunu değiştirmek adına dudak dolgusu düşünüyorum.
Yorum

Sevgi Demirci

2018-03-14 00:37:56

28 yaşındayım dudaklarımı biraz daha dolgunlaştırmak istiyorum fakat merak ettiğim konu ise ameliyattan sonra yemek yemede sıkıntı yaşar mıyım?

Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2018-03-14 05:29:00

Merhaba Sevgi Hanım,konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için; +90 530 762 7002 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.Sağlıklı günler dilerim.
Yorum Yap
4tsLEg

* İşaretli alanlar zorunludur.

TÜM UYGULAMALAR VE AMELİYATLAR