Whatsapp & SMS

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326

Mail Adresimiz

info@fbm.com.tr

BİZE ULAŞIN BİZE ULAŞIN Randevu Al
Gamze Estetiği

Gamzeleri belli hale getirmek ve daha güzel yüz ve yanak görünümü sağlama açısından da gamze estetiği yapılabilmektedir. Bu sayede de yaygın bir biçimde kendini göstermekte ve kişilerin güzelleşmek adına daha da aktif bir biçimde yeterli olarak kabul görecektir.

Gamze Nedir?

Gamze, genellikle yüz kısmında burun yanına doğru doğuştan meydana gelen çukur olarak tanımlanmaktadır.

gamze çıkartma ameliyatıGamze estetiği, güzellik isteyen ve kişilerin son zamanlarda oldukça ilgisini çekecek türde estetik olarak da kabul edilmektedir. Yanaklarda güzel görüntü yakalanması aşamasında da önemli olgu olarak kabul edilen gamzeler; herhangi bir yaş sınırlaması olmaması ve 18 yaşına ulaşma durumunda ameliyat ile gamze estetiği ameliyatı ile gösterilebinilir. Ayrıca çene gamzesi kadınlarda nadiren de olsa görülebilmektedir. Gamzeler için estetik ameliyatlar, ilk olarak doktorlara gidilerek muayene edilmesi süreci kapsamında da gamzelerin nasıl oluşacağının belirlenmesi işlemi ile birlikte süreç başlayacaktır.

Yanakta Gamze Nasıl Yapılır?

30 dakikalık operasyon olarak kendini gösteren gamze ameliyatı öncesinde yüzdeki ve yanakta hangi bölgelerde tam olarak gamzelerin çıkacağına dayalı muayene süreci kendini gösterecektir.

Gamze estetiğinin yapılacağı bölgelere uygulanacak olan lokal anestezi ile beraber de aktif ameliyat evresi kendini gösterecek ve kısa bir zaman zarfında ortaya çıkacak olan bu işlem bir cerrahi müdahale olarak kabul görecektir. Bu sayede de gamze isteyen kişilerin bu tür ameliyatlara dâhil olması da sağlanabilmektedir. Gamzeli kişiler de bazı durumlarda lokal düzenlemeler isteyebilir.gamze estetiği nasıl

Estetik esnasında yüz ve dudak mimiklerini oluşturan kaslara yönelik gamzelerin oluşumundan dolayı müdahale gerçekleştirilecektir. Kasların dikim işlemi de bu süreç içerisinde gerçekleştirilecek ve gamze oluşma işlevi de başarılı bir biçimde yapılacaktır. Gamze estetiği sonrasında da dikim işleminin gerçekleştirildiği bölgede biraz şişlik görülebilecek olsa da bir haftada bu tür bir rahatsızlık da ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda da dikiş ipleri eriyecek ve gülerken gamzeleriniz de kendini belli ederek ortaya çıkacaktır. Gamze estetiği öncesi ve sonrası estetik yaptıracaklar açısından önem arz etmektedir.

Kalça Bölgesinde Venüs & Bel Gamzesi Oluşturma

Yanaklarda olduğu kadar popo bölümünde de gamze estetiği yapılabilmektedir. Vücutlarının kalça bölgelerinde doğal bir kıvrım elde etmek isteyen kişiler de bu tür ameliyatlara başvurabilmektedir. Liposuction ameliyatı esnasında gerçekleştirilecek olan kalça kısmında oluşturulması işlemi çift taraflı ve simetrik olarak da gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de kalçada daha etkili bir görüntü yakalaması aşamasında da bu tür müdahaleler devreye girmekte ve gamze estetiği yapılabilmektedir.

venüs gamzesiEstetik ameliyatların bir türü olan gamze oluşumu, Venüs gamzesi ile de devreye girerek; bel, sırt ve kalça kısmında yapılacak olan cerrahi müdahalelerle de kendini gösterecek seviyede yer almaktadır. Bu anlamda da bel bölgesinde doğal niteliklere sahip olacak şekilde kıvrımlar da elde edilmesinde de cerrahi müdahaleler gereklidir.

Bel Gamzesi Nedir?

Bel Gamzesi dieğr adıyla venüs gamzesi bel bölgesinde omurganın her iki tarafında ilgili noktalara denk gelen bölgedeki kas yapısının zayıflığından kaynaklanır. Bir zaaf durumu olmasına rağmen mevcut durum kişinin çekiciliğine pozitif durum sağlar.

Gamze Neden Olur?

Gamze, düşünülenin aksine kişiye güzellik katan yapısal bir kusurdur. Bulunduğu bölgede yumuşak dokunun ve kas liflerinin eksik olmasından kaynaklanır.

3.0

2 Yorumlar

0
0
2
0
0
Yorum

Bilge Şimşek

2017-07-19 08:05:29

Daha güzel bir görüntü yakalamak adına yanaklarımda gamze oluşturmaya dayalı bir estetik operasyon gerçekleştirme benim açıdan iyi olacak.
Yorum

Mustafa Kahraman

2017-10-05 01:42:50

Benim kız arkadaşım yaptırdı gerçekten çok yakıştı. Çok kısa sürdü ve hiçbir zararı olmadı.
Yorum Yap
oucwkK

* İşaretli alanlar zorunludur.

TÜM UYGULAMALAR VE AMELİYATLAR