WhatsApp
FBM Estetik
Anasayfa Bacak Estetiği
HIZLI RANDEVU
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
VBDWxL

Bacak Estetiği

Bacak Estetiği

Bacak ve baldır bölgesindeki orantı, hem erkek hem de kadınlar için oldukça önemlidir. Günümüzde insanların vücut estetiklerine daha çok önem vermesi ile de bu bölgelerde görülen sorunların ortadan kaldırılma arzusu doğmaktadır.

Bacaklarda görülen incelikler veya eğrilikler genel olarak sorun teşkil etmektedir. Bacak bölgesinde erkekler kaslı bir görünümün sahip olmasını isterken kadınlar ise orta derecede sistematik ve güzel bir görüntünün olmasını isterler. Bu konuda uygulanabilen bacak estetiği 1970’li yıllarda başlamıştır.

O yıllarda vücut geliştiriciler tarafından yapılan estetik günümüzde teknolojinin gelişmesi ile daha da özelleşerek bacak estetiği oldukça gelişmiş bir durumdadır. Özellikle kadınların yaz aylarında kısa kıyafetler giymesi bacak bölgelerinin görünür olması, bacaklarda görülen incelik veya eğriliklerin daha çok göze çarpması anlamına gelmektedir. Bu durumda da bacak estetiği sorunları ortadan kaldırmaktadır.bacak-estetigi

Bacaklarda görülen şekil bozuklukları insanların yaptığı hatalar sonucu da olmaktadır. Ülkemizde dengeli beslenmeye özen gösterilmemesi, spor yapılmaması gibi sorunlar bacaklarda şekil bozukluklarına neden olabilmektedir. Özellikle spor hala ülkemizde insanların önemini anlamadığı bir aktivitedir. Küçük yaşlarda uygun olarak görülen sporların yapılması bacaklarda görülen bu sorunların önemli bir ölçüde önüne geçilmesi için oldukça önemlidir.

Bacak estetiği sadece estetik kaygılar için uygulanmamaktadır. Polio çocuk felci gibi hastalıklarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Bacak Estetiği Kimlere Uygulanabilir?

Yapılacak olan bacak estetiği plastik cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle öncelikle bu konuda uzman olan bir plastik cerrah ile görülmelisiniz. Estetiğin neden yapılacağı da oldukça önemlidir. Kişinin estetik kaygılarından dolayı mı yoksa çocuk felcinden dolayı mı? Estetiğin sebebi belirlenip, her iki bacağında ölçüleri tam olarak alındıktan sonra uygun olan ameliyata karar verilmelidir. Yapılacak estetik öncesinde ameliyat olacak kişinin de yapması gerekenler vardır. Öncelikle kesinlikle sigara veya bitkisel ilaçlar ameliyat öncesinde bırakılmalıdır.
 

Bacak estetiği ile bir çok sorun ortadan kaldırılabilir. İmplant ile yapılan ameliyatta çarpık veya ince bacakların düzeltilmesi mümkündür. Bacağın çarpık veya ince olmasına neden olan yağların transferi ile düzenlemeler mümkündür. Ayrıca yağlardan dolayı dengesizlikler varsa bu durum için Liposculpture veya yağ transferi yöntemi kullanılabilir. Kalın bacaklarda şikayet edenler için inceltmeler yapılabilir. Bu uygulamaların yanı sıra ayak bileklerinde ve diz bölgesinde belirlenen ölçülere göre inceltme veya kalınlaştırma gerçekleştirilebilir.

Bacak Estetiği Öncesi

Bacak estetiği olacak hastaların ameliyat öncesinde ve sonrasında sigara içmemeleri istenir. Kanı sulandıran vitamin veya başka ilaçlar varsa on gün önceden kesilmesi istenir. Bacak ameliyatı genel ya da lokal anestezi yöntemi ile yapılmaktadır. Genellikle ameliyat süresi bir ile dört saat arasında sürmektedir. Doktor tarafından gerekli bilgilendirilmeler yapıldıktan sonra estetik operasyona başlanır.

Bacak Estetiği Sonrası

Yapılacak olan bacak estetiği ameliyatı genel olarak 1 ile 2 saat arasında değişiklik göstermektedir. Ameliyat sonrasında 2 ile 3 gün bacak-estetigi-nedirhastaların ayaklarını yüksek tutacakları şekilde dinlenmeleri gerekmektedir.

Sargılar çıkarıldıktan sonra sosyal yaşantısına dönebilir. Ancak iş hayatına başlama süresi 6 ile 7 gün sürebilmektedir. Ameliyat sonrasında tamamen etkinin gitmesi 6 haftayı bulmaktadır. Özellikle spor yapanlar en az 3 ay spor aktivitelerinden uzak durmaları gerekmektedir.

Ameliyat öncesinde hastaya lokal anestezi yapılır. Bazı hastalara muayene sonrasında genel anestezi de yapılabilmektedir.

Risk olarak da oldukça düşüktür. Her ameliyatta belirli oranlarda riskler vardır. Hiçbir ameliyat %100 risksiz olarak görülemez. Ancak bacak estetiği ameliyatı yüzeysel olarak yapılan bir ameliyat olduğu için risk oranı oldukça düşüktür. Uzman plastik cerrahlar tarafından güven içerisinde yapılabilmektedir.

Ameliyat öncesinde kişinin bazı durumlara da dikkat etmesi gerekmektedir. Özellikle ameliyat öncesinde kanamaları arttırma etkisi bulunan ağrı kesiciler, bitkisel ilaçlar ve en önemlilerinden sigara en az 3 hafta öncesinde bırakılmalıdır. Bu ameliyatınızın sağlıklı bir şekilde geçmesi için oldukça önemlidir.

Bacak estetiği ameliyatı hamilelik dönemlerinde emzirme aktivitesine herhangi bir etki göstermemektedir.

Ameliyat sonrasında uygulama yapılan bölgeye en az 3 ila 6 hafta korse veya varis çorabı giyilmelidir. Bol sıvı tüketmekte oldukça önemlidir. Gün içerisinde en az iki litre su tüketilmelidir. Suyun yanı sıra takviye olarak çorba türleri de tüketilebilir. Ameliyat sonrasında kontrollere de gitmeniz gerekecektir. Doktorunuz ile görüşerek kontrol aralıklarını belirlemeli ve bu kontrolleri kesinlikle kaçırmamalısınız.

Ameliyat öncesinde bırakılan sigara ameliyat sonrasında da en az 3 hafta daha içilmemelidir. Bacaklarını yüksek seviyede tutmaları önerilir. Spor faaliyetlerinden de uzak kalmaları istenir. Bacak estetiği ameliyatlarında yapılan işlemlere göre şişlik, morluk ve ağrılar görülebilir. 

Bacak estetiği ameliyatı bu çalışmalar ve alınan önlemler ile oldukça başarılı bir şekilde sonuçlanması ile ömür boyu süren bir uygulamadır.

Bacak İnceltme

Fazla kalın ve yağlı bacaklara sahip insanların bacaklarının görünümünden hoşnut olmaması sıkça görülen durumlardan birisidir. Gelişen sağlık sektöründe artık estetik ameliyatlarının her türlüsü yapılmakla birlikte bacak inceltme estetiği de gerçekleştirilmektedir.

Bacak inceltme estetiği kalın, selülitli ve yağlı bacak yapısına sahip hastalarda uygulanmaktadır. Bacak inceltme yapılırken uygulanan operasyon yaklaşık olarak 1-2 saat sürmektedir. Ameliyat sonrasında hastalara ayak bileğinden beline kadar bir korse giydiriliyor ve hastanın bacaklarının tedaviye olumlu yanıt vermesi için düzenli kontroller yapılıyor.

Bacak inceltme estetiği vücudun belli bir gelişme evresini tamamladıktan sonra uygulanmaktadır. Erken yaşlarda yapılması daha sonraki dönemlerde sıkıntılara neden olabilmektedir. Bütün bunların dışında bacak inceltme estetiği olan bireyler kısa bir süre sonrasında sağlıklı ve fit görünümlü bacaklara kavuşacaklardır.bacak-inceltme

Bacak inceltme estetiği ülkemizde birçok tecrübeli doktorlar tarafından başarı ile yapılmakla beraber, ameliyatın risk oranı oldukça düşüktür. Risk oranın düşük olması estetik ameliyatlarından korkan hastalar için ilk adımı atmalarına yardımcı olurken diğer taraftan da hastaların dış görünümlerine güzellik katmalarında etkili olacaktır.

Bacak İnceltme Kimlere Yapılabilir?

Bacak inceltme ameliyatı, kalın bacak sorunu yaşayan ve 15 yaş üzeri kişilere yapılabilmektedir.

15 yaş ve 18 yaş aralığında olan kişiler için anne baba onarı istenmektedir. Kalın bacak sorunları kişilerin yürümesine dahi engel olabilmektedir. Kalın bacaklardan dolayı oluşan yürüme bozukluklarını ortadan kaldırmak için yapılan bacak inceltme ameliyatı ileriki yaşlarda da yapılabilmektedir.

Baldırlarda Görülen Rahatsızlıklar İçin İnceltme

Çok kalın olarak şikayet edilen üst bacakların ve baldırların inceltilme ameliyatıdır. Genel olarak bu bölgelerde görülen kalınlığın nedeni yağ birikintileridir. Çözüm olarak bu bölgede bulunan yağlar alınır ve bacak inceltme ameliyatı tamamlanır. Ancak baldırlarda yapılan bacak inceltme ameliyatları oldukça dikkatli yapılmalıdır.

Ameliyat öncesi incelemeler çok iyi gözlemlenmelidir; çünkü bu alanda baldır kaslarının kalın olması durumu da söz konusu olmaktadır. Hatta kas distrofisi denilen genetik kas hastalıkları nedeni ile baldırlarda kalınlaşmalar oluşabilir.

Bacak İnceltme Ameliyatı

Bacak estetiği yaptırmak isteyen bireylerin en çok kararsız kaldıkları konu ise hekim ve merkez seçimidir.  Tecrübeli hekimler tarafından uygulandığında bacak estetiği kolay bir operasyondur; sadece bacak estetiği değil estetik ile ilgili gerek duyulan her alanda hekim  ve merkez tercihi çok önemlidir.

Samsun ilimizde bulunan tıp merkezimizde ayaktan başa kadar tüm estetik cerrahi operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Bacak estetik operasyonlarında iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler protez ve yağ dolgusudur. Bacak estetiğinde inceltme, kalınlaştırma ve çarpık bacak işlemleri yapılmaktadır.bacak-inceltme-ameliyati

Bacak Kalınlığı ve Spor

Bacak kalınlığının nedeni bazı durumlarda yapılan ağır sporlar neticesinde kasların aşırı gelişmesidir. Bu gibi durumlarda kişinin sporda bacak kaslarını geliştiren hareketleri azaltması kendi yararına olacaktır.

Bacak İnceltme Ameliyatı İz Bırakır Mı?

Bacakta oluşan fazla yağlardan dolayı bacak inceltme ameliyatlarında kesiler yapılmaktadır. Ameliyat sonrasında kesi izleri hiç görülmeyecek kadar yok olurlar. Bu nedenle ameliyat öncesinde bacaklarda iz kalır mı korkusuna gerek yoktur. Cerrahlar gerekli önlemleri alarak kesik izlerinin maksimum yok olmasını sağlayacaktır.

Bacak Kalınlaştırma

Birçok kadın ve erkek bacaklarının muhteşem görünmesi ister ancak herkes için bu durum mümkün olmayabilir. Çarpık bacaklı ya da ince ayaklara bacak yapısına sahip bireyler özgüven sorunu yaşamaktadırlar; ancak bacak kalınlaştırma estetiği ile kısa süre içerisinde daha güzel ve fit görünümlü bacaklara sahip olabiliyorlar.

Bacak kalınlaştırmada birkaç farklı yöntem uygulanmaktadır. Bunlardan bazıları yağ dokusu eklentisi ve silikon eklenmesidir. Her iki durumda da hastalar açısından risk olarak görülen durumlar söz konusu değildir. Bacak kalınlaştırma operasyonunun sonrasında hastalar periyotlar halinde kontrole gelirler ve kontrollerde bacaklarının yapısı gözlemlenir olumlu gelişmeler gözlemlendiği takdirde hastanın kontrolleri daha geniş zamanlara yayılmaya başlar.

Günümüz dünyasının teknolojisinin sağlık alanında bu denli ilerlemesi sonucunda ortaya çıkan tedavi yöntemlerinden bacak kalınlaştırma estetiği ile sizler de dış görünümünüzü kusursuz bir hale getirip güzelliğinizin zarafete dönüşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bacak Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Bacak kalınlaştırma ameliyatında amaç bacak şeklini bozan bölgelerde bulunan yağları almak ve bacakta kalınlaştırılmak istenen bölgelere enjekte etmektir. Enjekte edilecek yağ kalça, uyluk veya karın bölgelerinden temin edilir.

Öncelikle yağın alınacağı ve yağın enjekte edileceği bölgeler temizlenir. Anestezi sonrasında yağın alınacağı bölgelere kalın uçlu bir şırınga ile belirlenen bölgelerden yağ çekilir. Alınan yağ bazı işlemlerden geçer ve daha sonrasında enjekte edilecek hale getirilir. Yağ hazır olduktan sonra kalınlaştırılacak olan bölgeye enjekte edilir.

Yapılan bu ameliyatın en büyük avantajı ameliyatın iğne ile yapılmasıdır. Hem yağ alımında hem de yağı enjekte ederken iğne kullanılmaktadır. Bu sayede herhangi bir kesiye ihtiyaç duyulmamaktadır. Hasta herhangi bir ameliyat izi ile karşı karşıya kalmaz.

ayak-bilegi-ve-carpik-bacakBacak kalınlaştırma ameliyatı kalınlaştırılacak bölge ve ebada göre 1 ile 3 saat arasında süre bilmektedir. Bu saat diliminde hasta herhangi bir acı hissetmemektedir.

Ayak Bileği Estetiği

Kadınlar için oldukça önemli olan ayakların, bazen genetik olarak bazen ise kilo alıp vermeye bağlı olarak birtakım sorunları olmaktadır. Bu sorunları çözmek için yöntem aramakta olan kadınlar en çok ayak bileği estetiği yöntemine başvurmaktadırlar.

Ayak bileği estetiği ameliyatında; ayak inceltilebilir veya kalınlaştırılır.  Lazer Liposuction yöntemi kullanılarak yapılan bu operasyonlarda eğer ayak bileği inceltme işlemi yapılacak ise uygun ortam hazırlandıktan sonra ayak bileğinin içinde bulunan kas, doku ve sinirlere zarar vermeden ayağın içerisinde bulunan yağlar eritilerek bu sorun çözülür. Yine aynı şekilde ayak bileği kalınlaştırma işlemi yapılmak isteniyorsa bileğin içine vücudun herhangi bir yerinden alınan yağlar ile dolgu işlemi yapılarak bu sorunlar çözülür.

Çarpık Bacak Estetiği

Estetik ameliyatlar bacakları içerecek olan çalışmaları ile de kendini göstermekle beraber; bacakların yapısı gereği var olan bozuklukları da gidermek adına cerrahi müdahalelere de yer vermektedir.

Çarpık Bacak Nedir?

Çarpık bacak, bacaklarda görülen şekil bozukluklarıdır ve sebebi bacaklarda oluşan yağ birikintileridir.  Söz konusu yağ birikimleri dışarıya veya içeriye doğru yönelir, bu da çarpık bacakları oluşturur. Ayak bilekleri ve baldırların, üst bacak kısmına göre daha kalın olması da çarpık bacak görüntüsünü verir.

Çarpık Bacak Nedenleri

Kemik eğriliği ve yağ dağılımındaki uyumsuzluktur. Yağ dağılımında ki uyumsuzluk yani bölgesel yağlanma sorunu genellikle genetik kökenlidir. Bacak çarpıklığı, yağ transferi tekniği kullanılarak düzeltilebilir. Bu teknikte; bacakta eğrilik yapan kemiğe dokunulmaz. Hastanın bacağına yağ transferi yapılıp, eğrilik gözle görülemeyecek şekilde kamufle edilir ve bacaklara şekil verilir. Ayrıca bölgesel yağlanma olan alandan da fazla yağ alınır.

Bacak eğriliğini gidermek için uygulanan bu teknikle; çarpık bacak sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Çarpık bacağın düzeltilmesinde diğer bir teknik ise; liposuction'dır. Diz çevresinden yağ almada liposuction tekniği ile bölge inceltilir. Alınan yağlar baldırın iç tarafına eklenir. Yağ alma işlemi lazer liposuction ile gerçekleştirilir. Böylece sadece yağ dokusu eritilir ve aynı zamanda ciltte sıkılaşma sağlanmış olur.bacak-estetigi-nasil-yapilir

Çarpık Bacak Estetiği Nasıl Yapılır?

Yağ yığılımından kaynaklı olarak kendini gösteren çarpık bacak sorunu; yağ transferi çalışması sayesinde de halledilebilecek bir olumsuzluk olarak kendini göstermektedir. Kemik eğriliğine yer vermeden halledilebilecek olan bu işlem sonrasında da insanların daha kolay bir biçimde hareket etmesi de sağlanarak; var olan kemik bozukluklarının sonrasında ortaya çıkan çarpık bacak rahatsızlığının daha kolay bir biçimde halledilmesi durumu da ortaya çıkıyor.

Sadece yağ transferi ile gerçekleştirilen bir operasyon olan çarpık bacak estetiği; anestezi sonrasında başlayan operasyon kapsamında bu tür bir rahatsızlıktan şikâyet eden kişinin bedeninin farklı bölgelerinden yağ alımı gerçekleştirilmektedir. Yağlar daha sonraki süreçte bacaklara eklenerek; bir nevi düzeltme enjeksiyonu adı altında yer alan işlem kendini gösterir. Bu sayede hem yağ oranı dengelenmiş hem de çarpık bacak rahatsızlığı kolay bir biçimde ortadan kalkmış olacaktır.

İşlem sonrasında ufak girişlerin küçük bantlar ile kapatılmasından sonra cerrahi müdahale tamamlanmış olacak ve iyileşme süreci de olmadan hasta düzgün bir biçimde yürümeye başlayacaktır.

Bacak Estetiği Süreci

Tam İyileşme
Tam İyileşme
3-4 Hafta
Hastanede Kalma Süresi
Hastanede Kalma Süresi
0-1 Gün
Hassasiyet Süresi
Hassasiyet Süresi
2-3 Gün
İşe Dönme
İşe Dönme
6-7 Gün
Operasyon Süresi
Operasyon Süresi
1-4 Saat
"Belirtilen ameliyat süreçleri ortalama bilgilerdir. Hastanın genel durumuna, ameliyatın türüne ve uygulanacak operasyonun sayısına göre değişiklik gösterebilir."

Bacak Estetiği Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bacak estetiği fiyatları için bize 0530 762 70 02 numaralı WhatsApp hattımızından ulaşabilirsiniz. Uygulama kişiden kişiye değişebileceğinden online muayene ve detaylı fiyat bilgisi tarafınıza verilecektir.

Normalde ayaklar bitişik halde dikilirken, diz ve baldır dokusunun birbirine temas etmesi beklenir. Özellikle baldır iç kısmının birbirinden uzak olduğu görünüme çarpık bacak denir.

Çarpık bacak görünümü sporla düzelmez.

Bacak estetiği ameliyatları için gerekli muayeneler ve değerlendirmeler yapıldıktan sonra ameliyat olmasına engel olmayan hastalara bacak estetiği ameliyatı yapılabilir.

Bacak bölgesine yapılan işlemlerden sonra yaklaşık 1-3 hafta içinde sosyal yaşama dönülebilir.

Kalın bacaklardan muzdarip olanlar kendilerini spor salonlarına atarak bu sıkıntılı durumdan kurulmak isterler. Fakat bu durum çoğu zaman bacakları inceltmek yerine kalınlaştırma yoluna da gidebilir. Bundan dolayı yapılan egzersizleri abartmadan fakat düzenli bir şekilde devam etmek gerekir. Önemli olan diğer noktalardan birisi de yeme ve içme alışkanlıklarına dikkat edilmesi konusudur. Bu önemli tavsiyelere uyulduğu takdirde isteyenler kalınlaşmış bacaklarına elveda diyebilirler. Fakat bacak inceltmede en etkili yöntem cerrahidir.

Bacak kalınlaştırma ameliyatın anestezi hem lokal hem de genel olarak yapılabilmektedir. Bu tercih genel olarak hasta ile hekimin kararı ile yapılmaktadır. Lokal anestezi yapıldığında sedatif, ameliyat boyunca rahat olmanızı ve acı hissetmemenizi sağlamaktadır; eğer genel anesteziye kadar verilirse, genel anestezide hasta uykuda olmakta ve herhangi bir acı hissetmemektedir.

Bacak inceltmek için liposuction teknikleri uygulanır ve işlem süresi yaklaşık 1 saattir.

Çarpık bacak görünümü ameliyatsız düzelmez.

Çarpık bacak görünümü için yağ enjeksiyonları ve bacak iç yüzü için silikon protezler uygulanır. Bu ameliyatlar 1 saat kadar sürer.

Bacak estetiği ameliyatları sonrasında birkaç hafta devam eden ödem oluşması beklenebilir.

 
 • ziyaretçi
  Buse Tutucu
  01.02.2018
  Bacaklarımın çarpık olmasından dolayı istediğim gibi etek giyemiyordum; fakat şuan dolabımda pantolondan çok etek var sağ olun :=)
 • doktor
  Prof. Dr. Hayati AKBAŞ 01.02.2018
  Merhaba Buse Hanım. Memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Mutlu günler dilerim.
 • ziyaretçi
  Gül çalışkan
  12.04.2018
  Bacak estetiği fiyatı almak istiyorum bacaklarım parantez bacak şeklinde
 • doktor
  Prof. Dr. Hayati AKBAŞ 13.04.2018
  Merhaba Gül Hanım.Bacağınızın farklı açılardan çekilmiş fotoğrafını +90 530 762 7002 numaralı whatsapp hattımıza gönderirseniz asistanım ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.
 • ziyaretçi
  Oya
  29.05.2018
  Bacak estetigi yaptirmak istiyorum.fiyatini ogrenebilirmiyim?
 • doktor
  Prof. Dr. Hayati AKBAŞ 01.06.2018
  Merhaba Oya Hanım , bacaklarınızın komple gözükecek şekilde çekilmiş fotoğraflarını ; +90 530 762 7002 numaralı hattımızdan asistanıma iletirseniz durum değerlendirilmesi sonrasında ayrıntıları görüşebiliriz. Sağlıklı günler dilerim.
 • ziyaretçi
  Tunay
  21.05.2019
  Merhaba enjeksiyon yöntemiyle alt bacak kalınlaştırma estetiği yaptırmak istiyorum fiyat nasıl alabilirim
 • doktor
  FBM ESTETİK 23.05.2019
  Merhaba, Doktor Hayati Akbaş yağ enjeksiyonu ile bacak kalınlaştırma estetiği yapmaktadır.Bacak bölgenizin komple gözükecek şekilde çekilmiş fotoğraflarını +90530 762 7002 numaralı whatsapp hattımıza gönderirseniz değerlendirme sonrasında fiyat bilgisini ve tüm detayları öğrenebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.
 • ziyaretçi
  Hülya
  07.07.2020
  Selam ben yağ enjeksiyonu ile bacak kalinlastirma operasyonu yapılmasını istiyorum öncelikle ne sürede kalıcı olduğunu öğrenmek istiyorum ve kaç kez gerek duyulur fiyatta bilgi sahibi olursam sevinirim ankaradan sevgiler.
 • doktor
  FBM ESTETİK 07.07.2020
  Merhaba Hülya Hanım.Merkezimizde yağ enjeksiyonu ile bacak kalınlaştırma operasyonu yapılmaktadır.Bacak lipofiling ile ilgili fiyat bilgisi ve tüm sorularınız için +90530 762 7002 numaralı whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.
 • ziyaretçi
  Ayşegül
  06.09.2021
  Bacak inceltme de en fazla ne kadar yağ alınıyor ve gözle görülür bir fark oluyor mu?
 • doktor
  Prof. Dr. Hayati AKBAŞ 25.10.2021
  Bacak estetiği operasyon detayları için 0530 762 70 02 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
VBDWxL
KAPAT
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
VBDWxL
KAPAT
DOKTORA SOR

Alakalı Makaleler