WhatsApp
FBM Estetik

Sorumluluk Reddi Beyanı

Tıbbi bilgi

FBM’nin internet sitesi www.fbm.com.tr tıbbi tavsiyeler sunmak niyetinde olmayıp, kullanıcılara sadece sağlıkla ilgili aradıkları alakalı içeriklerimizde ilgili konuyu daha iyi anlamalarını sağlayacak şekilde bilgi vermektir.

Özel tıbbi tavsiyeler sitemiz üzerinden verilmemekte olup, tanı ve kişisel sağlık sorunlarınız için alanında uzman bir doktora gitmenizi önermektedir.

Dış bağlantılar

FBM, internet kullanıcılarının rahatlığı için diğer İnternet sitelerine bağlantılar sağlar. FBM, bu harici sitelerin kullanılabilirliğinden veya içeriğinden sorumlu değildir ve bu diğer İnternet sitelerinde açıklanan veya sunulan ürünleri, hizmetleri - bilgileri onaylamaz veya garanti etmez. Bağlantılı sayfaların telif hakkı ve lisans kısıtlamalarını incelemek ve gerekli tüm izinleri almak kullanıcının sorumluluğundadır. Harici siteler, Gizlilik Politikası ile aynı hükümlere uymayabilir

İçerik

Web sitesinde yer alan içerikler sağlık alanında uzmanlaşmış içerik üreticielri veya bizzat doktorlar tarafından yazılabilmektedir. Ayrıca editörlerin yazdığı yazılar o alanda uzman bir doktor tarafında da gözden geçirilmektedir. Her ne kadar gözden geçirilme dahi olsa bile FBM sitesinde yer alan içerikler tamamen bilgi vermek amacıyla yazılmıştır, bu yüzden bu makaleleri yazanlar ve FBM maddi/manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Ayrıca içeriklerde değişiklik yapma hakkını FBM şimdiden saklı tuttuğunu beyan eder.

Google Analytics

İş bu internet adresinde Google Inc. Tarafından sunulan web analiz hizmeti Google Analytics kullanılmaktadır. Bu web sitesine giriş yaptığınızdan itibaren sizden elde edilen bilgilerin Google tarafından kullanılabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Son Güncelleme: 2019-04-09 11:45:23
5.0
KAPAT
j5HV7C
KAPAT
DOKTORA SOR