FBM Estetik Tıp Merkezi

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326

E-posta Adresimiz

info@fbm.com.tr

Burun Estetiği

BİZE ULAŞIN BİZE ULAŞIN Randevu Al
Burun Estetiği

Burun Estetiği, estetik cerrahların bayanlarda ve erkeklerde en sık yaptığı operasyonlardan birisidir. Birçok nedenle burunda şekil bozukluğu söz konusu olabilir. Genetik nedenler, küçük yaşta geçirilen düşme ve çarpma gibi travmalar bunlardan bazılarıdır.

burun estetiği nedirBurun şeklinin bozuk olması erkeklerde de kadınlarda da psikolojik sorunlara ya da komplekslere sebep olabilir. Fonksiyonel burun estetiğinde hem görünüm he de düzeltilmesi amaçlanır.

Hangi Durumlara Burun Estetiği Yapılır?

Rinoplasti görünüm amacı ile daha çok tercih edilse de bazı hastalarımız solunum şikâyeti ile de başvurmaktadırlar. Bu durumda, görünümde bir kusur var ise solunum problemi giderilirken bu kusurunda giderilmesi gerekebileceği belirtilir. Burun estetiği operasyonu yaptırmayı düşünen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

 

doğal burun estetiği

Burun Estetiğinde Doğallık

Rinoplastide temel amaç o kadın ya da erkeğin yüzüne yakışan mümkünse ameliyat olduğu dahi anlaşılmayan ancak yüzün diğer parçalarıyla uyumlu natürel doğal bir görünüm oluşturmaktır. Operasyon tamamen kişiye özel olmalıdır. Operasyon öncesinde hasta ve cerrah detaylı bir şekilde konuşmalı hastanın beklentilerini de dikkate alarak hasta için en uygun burun tipi cerrah tarafından gerçekleştirilmelidir.

Burun Estetiği Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Düzenli uyku her zaman olduğu gibi burun ameliyatlarında önemlidir. Kullanılan ilaçlar varsa bunların muhakkak uzman hekime bildirilmesi gerekmektedir.

Aspirin gibi ilaçların kullanımı ameliyat sırasında ve ya sonrasında kanama sorununa yol açabilir. Bu nedenle ameliyattan en az 15 gün önce bu tip ilaçları kullanmayı bırakmalısınız. Aynı zamanda doğum kontrol hapı kullanılıyorsa muhakkak hekime operasyon öncesinde bildirilmelidir. Operasyon öncesinde en az 15 gün süre ile sigara kullanımı durdurulmalıdır. Bu şekilde yaranın daha hızlı ve sorunsuz iyileşmesi sağlanır. Aynı şekilde alkol kullanılmaması da çok önem teşkil etmektedir. Ameliyat öncesinde en az 6 saat boyunca su da dahil olmak üzere hiçbir şey tüketilmemelidir. Burun estetiği fiyatları için de bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

burun estetiği ameliyatıBurun operasyonu genel anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Ortalama 45 dakika ile 1:30 saat arası sürmektedir. Ameliyat sonrası ise ortalama 1 ile 3 gün arasında nazal delikli tamponlar kullanılır ve ortalama bir hafta sonra ise burun alçısı çıkarılır.

Genellikle, bir haftayı tamamladıktan sonra çoğu kişi günlük hayatına, sosyal faaliyetine ve işine geri dönebilir.

Operasyon sırasında kullanılan teknikler açık ve kapalı yöntemler olarak ikiye ayrılır. Günümüzde çoğu cerrah açık yöntemi tercih etmekle birlikte, kapalı yöntem ile operasyonu gerçekleştirenlerde vardır.

Burun ameliyatları sonrasında yara izi problemi olmaz. Burun estetiği ameliyatları genellikle genel anestezi altında yapılmasına rağmen burnun bazı estetik problemleri lokal anestezi altında da rahatlıkla yapılabilir. Hafif burun kemerli olgularda kapalı yöntemle burun sırtı tıraşlanması oldukça başarılı sonuçlar verir. Hafif burun ucu düşüklüğü olgularında yine lokal anestezi altında küçük bir müdahale ile oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Burun Estetiği Ameliyat Sonrası

Ameliyat sonrası hasta memnuniyeti ve başarı oranları cerrahın tecrübesi kullandığı teknik ve hastanın beklentisiyle doğru orantılıdır.

Tecrübeli bir cerrahın başarı ve hasta memnuniyet oranı yüzde 90’ın üzerindedir.

Ancak bazı hastalarda operasyon sonrası istenen netice elde edilemeyebilir ve ikinci bir operasyona gereksinim duyulabilir. Böyle durumlarda hastanın mutlaka hekimi ile yeniden görüşmesi var olan problemlerin detaylı analizinin birlikte yapılması beklentilerin yeniden gözden geçirilmesi ve yeni bir operasyona karar verilmesi gerekli olabilir.

burun estetiği 2018 yılında da devam etmektedir.İkinci ameliyatın zamanlaması hastanın problemlerinin şiddeti ile ilgili olarak değişebilir. Ameliyat sonrası bariz problem olan olgularda ikinci müdahale kısa sürede yapılması gerekebilir. Ancak genellikle ikinci bir müdahale için bir kaç ay hatta mümkünse bir yıl beklemek daha doğru olacaktır.

Burun şeklinden rahatsız olan kadın ya da erkekler de bu durum onların günlük yaşantılarını iş başarılarını akademik başarılarını aile hayatlarını olumsuz etkileyebilir. Genellikle bu probleme sahip olan insanlarda bazen ileri derece özgüven eksikliği ortaya çıkabilir. Burundaki şekil bozukluğu nedeniyle okula gitmek istemeyen işe gitmek istemeyen evlilik yapmak istemeyen insanlar mevcuttur. Bu kompleksin meydana getirdiği ruhsal değişiklikler nedeniyle arkadaşlık aile ve sosyal ilişkilerde başarısızlıklar yaşayabilirler.

Burun estetiği ameliyatlarının sadece fiziksel olarak, sadece görünüm üzerine değişiklik yapılmadığını aynı zamanda operasyonu geçirmiş olan insanın ruhsal yapısı üzerine de olumlu etkiler oluşturduğu unutulmamalıdır.

burun ameliyatı

Burun Ameliyatının Planlanması

En önemli konulardan bir tanesi ise nasıl bir burun tipi olması gerektiği konusunda ameliyatı yaptıracak olan ve ameliyatı yapacak olan hekimin birlikte ve birbirini anlayarak karar vermesidir. En ideal olan durum hastanın yüz yapısına uygun çok natürel bir burun tipi olmasına rağmen bazı hastaların bunun dışında natürel olmayan estetik olduğu bariz anlaşılan bazı burun tiplerini isteyebildiği unutulmamalıdır. Bazı insanlar kalkık, ucu kalkık ve sırtı oyuk burun tipini beğenirken bazı insanlar burun ucu kalkık olmayan ve sırtı düz olan burun tipini daha çok tercih edebilmektedir.

burun estetiğinde şişlikBu operasyon gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken bir husus da kadınlarda ve erkeklerde farklı burun tipi ve yaklaşımın olabileceği unutulmamalıdır.

Kadınlarda daha femin bir burun tipi planlanırken erkeklerde daha maskülen daha erkeksi bir burun tipi düşünülmelidir. Ameliyatta alın burun ve dudak burun açıları kadınlarda ve erkeklerde bazı farklılıklar göstermektedir. Yine burun sırtının hafif kavisli olması ve düz olması kadınlarda ve erkeklerde farklılık arz eder.

Burun estetiği yaptıracak olan kadın ya da erkekler bazen ellerinde bir başkasına ait fotoğrafla gelerek benzer bir burun istediğini ifade edebilirler. Bu resim cerraha o hastanın ne tarz bir burun istediği konusunda yol gösterici bir kılavuz olması anlamında faydalı olabilir. Ancak hiçbir zaman aynı burun tipinin bir başkası için uygun olmayabileceği ifade edilmelidir.

Burun Estetiği Muayenesinde Gerçekliğin Önemi

burun ucu estetiğiBurun estetiği ameliyatında bir diğer önemli husus bazı hastalar ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası muhtemel sonucu çeşitli bilgisayar programlarında görmek isterler. Bazı cerrahlar bu yöntemi kullanarak hastalarına ameliyat sonrası muhtemel sonucu ekrandan gösterirler. Bir çok cerrah ise bu görüşe katılmaz ve hastaya ameliyat sonrası muhtemel sonuç ile ilgili fotoğraf göstermez. Bu aşamada doğru olan belki hastaya benzer başka hasta fotoğraflarının öncesi ve sonrası gösterilerek hastanın bu konudaki düşünce ve değerlendirmeleri cerrah tarafından dikkate alınabilir.

Ancak hastanın kendisinin ameliyat sonrası muhtemel fotoğrafı gösterilmesi bir çok hastada hayal kırıklıklarına yol açabilir. Bu nedenle hastaya ameliyat sonrası resimlerinin çeşitli bilgisayar uygulamalarıyla gösterilmesi doğru değildir. Rinoplasti operasyonunda amaç normal solunum fonksiyonu yapan büyüklük şekil bakımından hastanın genel yüz karakteriyle uyumlu normal bir burun oluşturmaktır fakat hasta beklentileri mutlaka dikkate alınmalı ancak mümkünse abartıya kaçmadan doğal çizgiler içerisinde hoş bir burun oluşturmak amaçlanmalıdır.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Estetik ameliyatları arasında en çok ilgiyi burun estetiği alır; ama burun estetiği ameliyatı öncesi kişilerin içinde korkular veya tedirginlikler belirir. Bu korkuları yaşayanlar için ise, en uygun yöntem ameliyatsız burun estetiği yöntemidir. Ameliyatsız burun estetiği her buruna uygun olmamakla birlikte herhangi bir cerrahi müdahale gerçekleştirilmeden uygulanır. Burun ucu bölgesi, burun derisi ve burun sırtı olmak üzere üç farklı bölgede uygulanabilir.

Ameliyatsız Rinoplasti Nasıl Yapılır?

Burun ucu bölgesi için özel yöntemle; Burun ucu ve üst dudak arasında bulunan bölüme enjeksiyon yapılarak burun ucu kaldırılır. Diğer operasyonlara oranla bir kaç dakika içerisinde gerçekleştirmesi mümkündür. Burun ucu bölgesi için kullanılan bir diğer yöntem ise; dolgu malzemeleriyle burun ucunun geçici olarak belirginleştirilmesidir.

  • Burun sırtı bölgesinde bulunan çukurlar ve düzensizlikler dolgu maddesi ile giderilebilir.
  • Burun sırtının kavisli ve kıkırdak yapısının ön ve arka kısmına yapılan dolgular ile burun sırtı kemiği törpülenmeden sorun giderilmiş olur.
  • Burun ve alnın ortak bölgesinde yapılan dolgu ile burnun yüze göre daha uygun hale getirilmesi sağlanmış olur.
  • Burun derisi için yapılan peeling ve lazer işlemleri ile burun derisi canlandırılır, yeniler, parlaklaştırılır ve burun derisinde ki lekeleri giderir.

İşlemlerin sonrasında iz kalmaması, anestezi gerekmemesi, operasyon sonrasında iyileşme süreci gerektirmemesi ve 10-15 dakika gibi kısa bir zaman da operasyonun gerçekleştirilmesidir. Ameliyatsız burun estetiğinin dezavantajları ise; geçici olması ve yapılabileceklerin sınırlı olmasıdır. Nefes alma gibi problemi olmayan, burnunda belirgin bir eğrilik bulunmayan, burnun estetik görünüşünde kısmi problemler olan kişiler için ameliyatsız burun estetiği uygundur. Ancak bireyin ameliyatsız burun estetiği olabilmesi için bu işlemin geçici olduğunu ve bir süre sonra burnunun eski haline döneceğini kabul etmesi gerekmektedir.

Günümüzde yediden yetmişe burnundaki görünüş bozukluğundan şikâyetçi olan pek çok kişi bulunmaktadır. Burundaki şekil bozuklukları bazen psikolojik sorunlara bile yol açabilmektedir.

rinoplasti ameliyatıAynı zaman da sağlıklı bir nefes alıp verme için burnun içyapısının incelenip ardından estetik operasyonların uygulanması gerekebilmektedir. Trafik kazalarında burnun fazla hasar almış olması, çocuk yaşta düşme, sürtme ve ya çarpmalardan kaynaklanan nedenlerden dolayı burun estetiği yapılarak burnun eski formuna ve ya daha yüze yakışan tipte olmasına çalışılır.

Genellikle yüz hatlarına uymayan aşırı büyük ve kemerli burun şekilleri kişileri rahatsız etmektedir. Burnun uzun oluşu ve burun deliklerinin büyüklüğü de yan taraftan bakıldığında hoş durmamaktadır. Bir haftalık bir süreçte burun ile ilgili sorunlarınızdan burun estetiği kurtulmanız mümkün olmaktadır.

Kemerli buruna sahip kişiler de burnun törpülenmesinin ardından kısa süre de başarılı sonuçlar elde edildiği gibi burun ucunun düşük oluşuna da müdahale edilerek başarıya ulaşılmaktadır. Burun estetiği yapıldıktan sonra ister açık ister kapalı yöntem kullanılmış olsun kesinlikle burun ve çevresinde bir iz kalmamakta bu nedenle insanların içi rahat etmektedir.

Burun Ucu Estetiği

Burunda bulunan kemik ve kıkırdak yapısına müdahale de bulunmadan sadece burun ucuna yapılan estetik ameliyatına denir.  Tipplasti olarak da bilinen bu ameliyat burun estetiğine göre daha olumludur. Kemik ve kıkırdak yapısına müdahale de bulunulmadığı için çabuk iyileşir ve ameliyatı kolay olur. Burun ucu estetiği ameliyatı; Tampon, atel ve bandaj kullanılmadan yapılmaktadır. Burunda bulunan kemik ve yumuşak yapının gelişmesini tamamlaması için 18 yaş sonrasında herkese uygulanmaktadır. Ancak genetik ve dış faktörlere bağlı olarak bu yaş sınırı esnek tutulmaktadır.

İple Burun Ucu Estetiği

Kalıcı dikiş aletleri kullanılarak burun ucunun yukarıya doğru asılma işlemidir. Buradaki amaç burun ucunu kalkık göstermek içindir. Ancak kullanılan bu teknikte ipler zamanla gevşemeye, renk değişikliğine ve karardığı için vücut tarafından dışarıya atılmaktadır. İple burun ucu estetiği ameliyatının kalıcı olmaması sebebiyle hastalar ve doktorlar tarafından uygulanmamaktadır.

Burun Ucu Dolgusu

Ameliyatsız bir şekilde gerçekleştirilen bu yöntem burun ucunu geçici veya kalıcı dolgu malzemeler ile doldurulmasıdır. Genel veya lokal anestezi gerektirmeyen bu işlem ortalama 15 dakika içinde sonlanır. İple burun ucu estetiği ameliyatı gibi kalıcı olmayan bu işlem hastalar ve hekimler tarafından tercih edilen bir işlem değildir.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ağır spor yapmamanız gereklidir.
  • Burnunuzu darbelerden korumanız gereklidir.
  • Burun tam halini 6 ay sonra almaktadır.
  • Alkol ve sigara kullanılmamalıdır.
  • Burun masajı yapmanız gereklidir.
  • Güneş ışığından korunmanız gereklidir.

Burun Estetiği Ameliyatı (Rinoplasti) Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vücudu yorabilecek bazı egzersizlerden birkaç hafta kaçınılmalıdır. Yüzünüze çarpabilecek spor faaliyetlerinde bulunmamanız önemlidir. Giyinirken de buruna gelebilecek darbelere dikkat edilmelidir.

4.6

19 Yorum

13
5
1
0
0
Yorum
Caner Ölmez

2017-02-10 14:45:23

bu doktora burnumu yaptırdım gerçekten sonsuz teşekkür ler
FBM Estetik

2017-02-27 04:24:15

İlginiz için çok teşekkür ederiz Caner bey.
Yorum
Salih Ünlü

2017-02-11 05:04:55

Burnumdaki sorunu yıllarca çekiyordum, online muayeneden bilgilerimi yolladım ulaşırsanız sevinirim.
FBM Estetik

2017-02-11 05:40:07

Tarafınıza ulaşılmıştır.
Yorum
Melisa Çilingir

2017-02-25 19:24:04

Acaba bu estetik cerrahi kliniği nerde hangi şehrimiz de özelmi ne kadardir en fazla en kisa sürede cevap verirseniz çok sevinirim karar vermemi hızlandıracaktır simdiden teşekkürler
FBM Estetik

2017-02-27 04:20:51

Merhaba Melisa hanım. Tıp merkezimiz Samsun'dadır. +90 530 762 70 02 estetik ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi öğrenmek için online muayene WhatsApp hattımıza mesaj gönderebilirsiniz.
Yorum
Haluk Örgün

2017-03-22 03:44:01

Burun estetiği ameliyatları acı verir mi acaba?
FBM Estetik

2017-03-22 08:58:56

Merhaba Haluk bey +90 530 762 70 02 bu numaraya WhatsApp uygulaması üzerinden burnunuzun farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını göndererek, değerlendirme yapıldığında detaylı bilgi ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.
Yorum
Latif

2017-03-22 18:09:11

selam 33 yaşında erkeğim, burnum yapı olarak küçük ve şekli bozuk. Burun ucumun birazdaha uzun olmasını talep ediyorum bilgi alabilir miyim?
FBM Estetik

2017-03-23 03:34:48

Merhaba Latif bey ; +90 530 762 70 02 bu numaraya WhatsApp uygulaması üzerinden burnunuzun farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını göndererek, değerlendirme yapıldığında detaylı bilgi ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.
Yorum
tunahan şengil

2017-04-15 13:51:12

Ben 18 yaşındayım burnum büyük olduğu için ameliyat olmak istiyorum fiyat ne kadar
FBM Estetik

2017-04-17 03:19:06

Merhaba Tunahan bey +90 530 762 70 02 bu numaraya WhatsApp uygulaması üzerinden burnunuzun farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını göndererek, değerlendirme yapıldığında detaylı bilgi ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.
Yorum
Yusuf AKBEY

2017-04-20 18:20:55

Merhabalar bende burun ucu düşüklüğü var ameliyat fiyatı ne kadar olur acaba
FBM Estetik

2017-04-21 03:44:55

Merhaba Yusuf bey +90 530 762 70 02 bu numaraya WhatsApp uygulaması üzerinden burnunuzun farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını göndererek, değerlendirme yapıldığında detaylı bilgi ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.
Yorum
Elmas

2017-05-11 07:55:09

burnumdan hoşnut değilim, okudularım gayet hoşuma gitti.
Yorum
derya bulut

2017-06-15 17:19:20

benim burnumda kemik de eğrilik var böyle bir ameliyat ücreti ne kadar olur acaba
Yorum
Servet Çetinbaş

2017-07-16 08:50:33

Burnumun büyüklüğü her zaman dalga konusu olmaktaydı. Bu tür söylemlerden bıkmış durumdayım Hayati hocama başvurmayı düşünüyorum.
Yorum
Cevat kaya

2017-10-16 12:21:26

Merhaba. 1 yıl önce burun estetiği ameliyatı oldum fakat hemen sonrasında burun ucunun eğriliği düzelmedi ve burun deliklerinden biri diğerine göre küçük kaldı konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim
FBM Estetik

2017-10-17 03:26:03

Merhaba Cevat Bey, +90 530 762 70 02 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden burnunuzun farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını göndererek online muayene hizmetimizden faydalanabilir, operasyon detaylarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.
Yorum
Okan

2017-10-30 13:36:20

Merhabalar bende kemerli bir buruna sahibim ve hoşnutsuzum birazda korkularım var agri cekme gibi birde fiyatlari ne kadar oluyor acaba simdiden tessekkurler...
Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2017-10-31 10:50:05

Merhaba Okan Bey,operasyon detaylarını görüşebilmemiz için durumunuzu görüp değerlendirmem gerekmektedir. Burnunuzun önden ve yandan çekilmiş fotoğraflarını 0530 762 7002 numaralı whatsapp hattımıza iletirseniz değerlendirme sonrasında asistanım benimle iletişim kurmanızı sağlayacaktır.İyi günler diliyorum.
Yorum
Utku

2017-11-12 05:59:25

Ünlülerin burun estetiği Hayati hocanın yaptığını gördüm ve sevindim gerçekten. Sizi çok araştırdım gerek İstanbul, İzmir Ankara gerekse Bursa gibi büyükşehirlerden size gelenler olduğunu görüyorum. Burnumun ucunda eğrilik var bunu da düzeltebiliriz dimi hocam?
Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2017-11-20 09:15:39

Merhaba Utku. Tabiki durumunuz uygunsa burun ucu ameliyatı gerçekleştirebiliriz. Öncelikle mevcut halinizi değerlendirebilmem için 0530 762 7002 numaralı hattımız üzerinden burnunuzun fotoğraflarını asistanıma iletirseniz, kendisi değerlendirme sonrasında benimle iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Sağlıklı günler dilerim.
Yorum
Türkan

2017-12-14 12:26:38

burun estetiğinden önce online muayane mi gerekli?
FBM Estetik

2017-12-16 03:10:39

Merhaba Türkan Hanım , burnunuzun önden ve yandan çekilmiş fotoğraflarını +90 530 762 70 02 numaralı whatsapp hattımız üzerinden gönderdiğiniz takdirde online muayene hizmetimizden faydalanabilir ,uygulama detaylarını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder,iyi günler dileriz.
Yorum
Cemil Yerebatan

2018-01-10 04:04:29

Burun ucumun güzel bir görüntü oluşturmamasını istiyorum, burun ucu estetiği için ulaşabilirim değil mi?
Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2018-01-13 05:56:28

Merhaba Cemil Bey, tabiki burun ucu estetiği için; +90 530 762 7002 numaralı hattımızdan dilediğiniz zaman asistanımla iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dilerim.
Yorum
Hülya Aybey

2018-03-08 16:50:23

Burnumda bulunan bir sorun nedeni ile burun ameliyatı olmam gerekiyor. Fakat ameliyat sonrasında iz kalmasından korkuyorum.
Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2018-03-10 06:45:19

Merhaba Hülya Hanım, burnunuzun önden ve yandan çekilmiş fotoğraflarını; +90 530 762 7002 numaralı hattımıza gönderirseniz durumunuzu değerlendirip tüm ayrıntıları görüşelim. İyi günler dilerim.
Yorum
Talha Enes Öner

2018-04-06 11:11:05

Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum fakat işimden dolayı izin alma sorunum bulunmaktadır. Yapılan işlem için ne kadar bir iyileşme süreci gerekmektedir.
Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2018-04-07 11:11:28

Merhaba Talha Bey, ameliyatın tüm ayrıntıları için; +90 530 762 7002 numaralı whatsapp hattımız üzerinden asistanım Kübra Hanım ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dilerim.
Yorum
Boran

2018-04-09 11:07:36

Diyarbakır'dayım. Gaziantep ya da Mardin'den uçağa binsem gelsem burun estetiği ameliyatı olabilir miyim? erkek olmam bir dezavantaj yaratıyor mu ayrıca burun estetiği sonrası da uçağa binersem bişey olur mu?
Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2018-04-09 11:51:25

Merhaba Boran Bey.Burnunuzun farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını 0530 762 7002 numaralı whatsapp hattımıza gönderirseniz öncelikle durumunuz değerlendirip,sonrasında organizasyonu sağlayabiliriz.Ameliyat sonrasında 1 hafta konaklamanız bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.Sonrasında rahatlıkla uçak yolculuğu yapabilirsiniz.Uygun olduğunuzda fotoğraflarınızı bekliyoruz. İyi günler dilerim.
Yorum
Çağdaş Kılınç

2018-04-18 03:03:24

Kaza geçirdiğimden dolayı burnumda kırıklar ve görüntü bozukluğu meydana geldi. Bu görüntü bozukluğundan kurtulma ihtimalim mümkün mü? Burnumu eski haline getirmek için hangi ameliyatları önerirsiniz?
Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2018-04-18 11:54:24

Merhaba Çağdaş Bey. Burnunuzun önden ve yandan çekilmiş fotoğraflarını 0530 762 7002 numaralı whatsapp hattımıza göndererek asistanım ile iletişime geçebilir,bilgi alabilirsiniz.İyi günler dilerim.
Burun Estetiği için Yorum Yapın
ytu400

* ile işaretlenmiş alanlar zorunlu alanlardır.

TÜM UYGULAMA ve AMELİYATLAR