WhatsApp
FBM Estetik
Anasayfa Soprano Ice Buz Lazer
HIZLI RANDEVU
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
iMXfnW

Soprano Ice Buz Lazer

Soprano Ice Buz Lazer

Buz Lazer uygulama sistemi Alma Lasers tarafından üretilmiştir. 2014 yılı bitimine doğru Alma Lasers tarafından piyasaya verilen Soprano Ice Lazer Epilasyon’da duyulan ağrıların en asoprano-ice-buz-lazer-epilasyonza indirilmesi ve işlemin hızlandırılması amacıyla cihaz başlığını buz üretimi yapması şekilde tasarlamıştır. Buz Lazer Epilasyon aşamalarında belirlenen seans süresi diğer sistemlerle karşılaştırıldığında zaman bakımından ele aldığımızda daha avantajlıdır.

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyonun tedavi için kullanılan başlığının 2x1 cm en oranına sahip olması ve bu sebeple atılan atışların diğer başlıklara göre daha büyük bir bölgeye etki etmesi sağladığı büyük avantajlardan biridir.

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon aynı zamanda diode lazer sistemi olduğu için ince tüylere diğer sistemlere oranla etkisi daha fazladır. Burada göz önünde bulunması gereken noktaları lazer uygulamanızı yapacak olan uzman kişinin cilt ve kıl tipinize incelemesi sonucunda hangi lazer sistemi ile size daha etkili bir sonuç vereceğinin söylemesidir.

Soprano Ice Buz Lazer Hakkında Sık Sorulan Sorular

Buz lazer uygulamasından sonra ortalama olarak 2 hafta hastanın havuza ya da denize girmemesi istenir.

Ergenlik çağından itibaren buz lazer uygulaması her yaş grubundaki hastaya yapılabilir.

Buz lazer bir diyot lazer uygulamasıdır. Evet, daha açık olan renklerdeki kıllarda etkilidir; ancak sarı tüylerin bu tedaviyle ortadan kalkması genellikle zordur.

Lazer epilasyon tedavisi genel olarak seanslarla giden bir tedavidir. İnce, sarı ve açık kahverengi tüyler daha çok diyot lazer olan buz lazer ile gerçekleştirilebilir. Ortalama seans 8-15 ay sürmektedir.

Lazer epilasyon tedavisi ister buz lazer olsun ister diğer lazerler olsun her mevsim gerçekleştirilebilir. Ancak yaz döneminde  hastanın güneş koruyucu bir kremle kendini koruması önemlidir.

Buz lazer uygulamasından öcne mevcut kılların mutlaka bir jilet ya da makas yardımıyla cilt seviyesinde kısaltılması gerekir. Daha iyi sonuçların elde edilmesi için bu uygulama gereklidir.

Buz lazer, lazer epilasyon tedavisinde kullanılan oldukça güvenli bir lazerdir.

Hastanın vücudunda silikon veya platin protezler bulunması lazer tedavilerinin hiçbirinde olmadığı gibi buz lazer tedavisinde de herhangi bir engel teşkil etmez.
 • ziyaretçi
  Alev
  08.05.2017
  Buz lazer ile ilgili faydalı bilgiler vermişsiniz teşekkürler.
 • ziyaretçi
  Tayyip
  10.12.2017
  Soprano ice ile soprano platinum arasindaki fark nedir acaba.yada bi farki varmi.varsa o fark atislarla ilgilimi.simdiden tesekkur ederim
 • doktor
  Doç. Dr. Hayati AKBAŞ 11.12.2017
  Merhaba Tayyip Bey, kullanmış olduğumuz cihazların özellikleri, aralarındaki farklar için; dilediğiniz zaman 0530 521 86 99 numaralı medikal estetik bilgi hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
 • ziyaretçi
  Buket altay
  19.06.2018
  Soprano ice tum vucut fiyat bilgisi almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim
 • doktor
  Doç. Dr. Hayati AKBAŞ 19.06.2018
  Merhaba Buket Hanım , soprano ice lazer ile ilgili +90 530 521 86 99 numaralı Medikal Estetik whatsapp hattımız üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi günler dilerim.
iMXfnW
KAPAT
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
iMXfnW
KAPAT
DOKTORA SOR

Alakalı Makaleler