WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Gamze Estetiği

2 + 0  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

6 + 1  Captca Değiştir
5 + 1  Captca Değiştir
(4 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 4.8)

Gamze Estetiği

Estetik ameliyatlar kapsamlı bir noktada yer almakla beraber; bu alanda kişilerin vücutların her alanında gerçekleştirilebilecek olan bir ameliyat türü olarak kendini göstermektedir. Estetik ameliyatları; gamzeleri ortaya çıkarmak ve daha güzel bir yüz görünümü sağlama açısından da yeterli bir noktada yer alan bir cerrahi müdahale olarak kabul görmektedir. Bu sayede de yaygın bir biçimde kendini göstermekte ve kişilerin güzelleşmek adına daha da aktif bir biçimde yeterli olarak kabul görecektir.

gamze çıkartma ameliyatıGamze estetiği, artan bir cerrahi müdahale olarak kendini göstermekte ve kişilerin son zamanlarda oldukça ilgisini çekecek türde bir operasyon olarak da kabul edilmektedir. Yanaklarda oldukça etkili bir görüntü yakalanması aşamasında da önemli bir olgu olarak kabul edilen gamzeler; herhangi bir yaş sınırlaması olmaması ve 18 yaşına ulaşma durumunda ameliyat ile ortaya da çıkarılabiliyor. Tek taraflı ya da çift taraflı şekilde ortaya çıkarılabilecek olan gamzeler; 30 dakikalık bir ameliyat ile meydana getirilebiliniyor. Gamzeleri meydana getirmeye dayalı estetik ameliyatlar; bu alanda ilk olarak doktorlara gidilerek muayene edilmesi süreci kapsamında da oluşturulacağı yerin belirlenmesi işlemi ile birlikte cerrahi operasyon süreci de başlayacaktır.

Yanaklarda Gamze Estetiği Nasıl Gerçekleşir?

gamze estetiğiGamzelerin yanaklarda meydana gelmesini sağlayacak şekilde de estetik ameliyatlar gerçekleştirilmekte ve kısa bir süre içerisinde de tamamlanmaktadır. Bu anlamda da oldukça yaygın bir biçimde tercih edilmektedir. 30 dakikalık bir operasyon olarak kendini gösteren yanak oluşturma ameliyatı öncesinde hangi bölgelerde tam olarak meydana geleceğine dayalı muayene süreci kendini gösterecektir.  Cerrahi müdahalenin yapılacağı bölgelere uygulanacak olan lokal anestezi ile beraber de aktif ameliyat evresi kendini gösterecek ve kısa bir zaman zarfında ortaya çıkacak olan nu işlem bir cerrahi müdahale olarak kabul görecektir. Bu sayede de gamze isteyen kişilerin bu tür ameliyatlara dâhil olması da sağlanabilmektedir.

Ameliyat esnasında yüz mimiklerini oluşturan kaslara yönelik bir cerrahi müdahale gerçekleştirilecektir. Kasların dikim işlemi de bu süreç içerisinde gerçekleştirilecek ve gamze oluşma işlevi de başarılı bir biçimde yapılacaktır. Ameliyat sonrasında da dikim işleminin gerçekleştirildiği bölgede biraz şişlik görülebilecek olsa da bir haftada bu tür bir rahatsızlık da ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda da dikiş ipleri eriyecek ve gülerken gamzeleriniz de kendini belli edecek şekilde ortaya çıkacaktır.

Kalça Bölgesinde Gamze Estetiği (Venüs Gamzesi) Oluşturma

venüs gamzesiYanaklarda olduğu kadar popo ve kalça kısımlarında da gamze oluşturmaya dair bir cerrahi müdahale de kendini göstermektedir. Vücutlarının kalça bölgelerinde doğal bir kıvrım elde etmek isteyen kişiler de bu tür ameliyatlara başvurabilmektedir. Liposuction ameliyatı esnasında gerçekleştirilecek olan kalça kısmında oluşturulması işlemi çift taraflı ve simetrik olarak da gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de kalça bölgesinin daha etkili bir görüntü yakalaması aşamasında da bu tür cerrahi müdahaleler devreye girmekte ve dolgun kalçalara sahip olan kadınlar tarafından da yaygın bir biçimde talep edilen ameliyatlardan bir tanesi olarak da kabul görmektedir. Estetik ameliyatların bir türü olan gamze oluşumu, Venüs gamzesi ile de devreye girerek; bel bölgesinde yapılacak olan cerrahi müdahalelerle de kendini gösterecek seviyede yer almaktadır. Bu anlamda da bel bölgesinde doğal niteliklere sahip olacak şekilde kıvrımlar da elde edilmesinde de cerrahi müdahaleler etkili bir noktada kendini gösterecektir.

Yorumlar
  • Kullanıcı Yorumu

    Bilge Şimşek - 19.07.2017 17:05

    Daha güzel bir görüntü yakalamak adına yanaklarımda gamze oluşturmaya dayalı bir estetik operasyon gerçekleştirme benim açıdan iyi olacak.

Yorum Yapın


9 + 3  Captca Değiştir
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326