WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Gamze Estetiği

7 + 1  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

1 + 9  Captca Değiştir
8 + 8  Captca Değiştir
(6 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 4.8)

Gamze Estetiği

Gamzeleri belli hale getirmek ve daha güzel yüz ve yanak görünümü sağlama açısından da gamze estetiği yapılabilmektedir. Bu sayede de yaygın bir biçimde kendini göstermekte ve kişilerin güzelleşmek adına daha da aktif bir biçimde yeterli olarak kabul görecektir.

gamze çıkartma ameliyatıGamze estetiği, güzellik isteyen ve kişilerin son zamanlarda oldukça ilgisini çekecek türde estetik olarak da kabul edilmektedir. Yanaklarda güzel görüntü yakalanması aşamasında da önemli olgu olarak kabul edilen gamzeler; herhangi bir yaş sınırlaması olmaması ve 18 yaşına ulaşma durumunda ameliyat ile gamze estetiği ameliyatı ile gösterilebinilir. Tek taraflı ya da çift taraflı şekilde ortaya çıkarılabilecek olan gamzeler; 30 dakikalık bir ameliyat ile meydana getirilebiliniyor. Gamzeler için estetik ameliyatlar; bu alanda ilk olarak doktorlara gidilerek muayene edilmesi süreci kapsamında da oluşturulacağı yerin belirlenmesi işlemi ile birlikte süreç başlayacaktır.

Yanaklarda Gamze Estetiği Nasıl Gerçekleşir?

gamze estetiği

Gamze, yüz kısmında burun yanına doğru meydana gelmesini sağlayacak şekilde de estetik ameliyatlar gerçekleştirilmekte ve kısa bir süre içerisinde de tamamlanmaktadır. Bu anlamda da yaygın bir biçimde tercih edilmektedir. 30 dakikalık operasyon olarak kendini gösteren gamze ameliyatı öncesinde yanakta hangi bölgelerde tam olarak gamzelerin meydana geleceğine dayalı muayene süreci kendini gösterecektir.  Gamze estetiğinin yapılacağı bölgelere uygulanacak olan lokal anestezi ile beraber de aktif ameliyat evresi kendini gösterecek ve kısa bir zaman zarfında ortaya çıkacak olan bu işlem bir cerrahi müdahale olarak kabul görecektir. Bu sayede de gamze isteyen kişilerin bu tür ameliyatlara dâhil olması da sağlanabilmektedir. Gamzeli kişiler de bazı durumlarda lokal düzenlemeler isteyebilir.

Estetik esnasında yüz mimiklerini oluşturan kaslara yönelik gamzelerin oluşumundan dolayı müdahale gerçekleştirilecektir. Kasların dikim işlemi de bu süreç içerisinde gerçekleştirilecek ve gamze oluşma işlevi de başarılı bir biçimde yapılacaktır. Gamze estetiği sonrasında da dikim işleminin gerçekleştirildiği bölgede biraz şişlik görülebilecek olsa da bir haftada bu tür bir rahatsızlık da ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda da dikiş ipleri eriyecek ve gülerken gamzeleriniz de kendini belli ederek ortaya çıkacaktır. Gamze estetiği öncesi ve sonrası estetik yaptıracaklar açısından önem arz etmektedir.

Kalça Bölgesinde Gamze Estetiği (Venüs Gamzesi) Oluşturma

venüs gamzesiYanaklarda olduğu kadar popo bölümünde de gamze estetiği yapılabilmektedir. Vücutlarının kalça bölgelerinde doğal bir kıvrım elde etmek isteyen kişiler de bu tür ameliyatlara başvurabilmektedir. Liposuction ameliyatı esnasında gerçekleştirilecek olan kalça kısmında oluşturulması işlemi çift taraflı ve simetrik olarak da gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de kalçada daha etkili bir görüntü yakalaması aşamasında da bu tür müdahaleler devreye girmekte ve gamze estetiği yapılabilmektedir. Estetik ameliyatların bir türü olan gamze oluşumu, Venüs gamzesi ile de devreye girerek; bel ve kalça kısmında yapılacak olan cerrahi müdahalelerle de kendini gösterecek seviyede yer almaktadır. Bu anlamda da bel bölgesinde doğal niteliklere sahip olacak şekilde kıvrımlar da elde edilmesinde de cerrahi müdahaleler etkili bir noktada kendini gösterecektir.

 

Hayati AKBAŞ Instagram
Yorumlar
  • Kullanıcı Yorumu

    Bilge Şimşek - 19.07.2017 17:05

    Daha güzel bir görüntü yakalamak adına yanaklarımda gamze oluşturmaya dayalı bir estetik operasyon gerçekleştirme benim açıdan iyi olacak.

Yorum Yapın


0 + 5  Captca Değiştir
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326