WhatsApp
FBM Estetik
Anasayfa Blog Düğün Estetiği
HIZLI RANDEVU
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
o3rVOr

Düğün Öncesi Estetik Operasyonlar

Erkeklerin ve kadınların düğün estetiği istemelerinin nedenleri nelerdir?

Kendileri için çok özel olan bu günün düğün fotoğraflarında, albümlerinde ve hatıralarda kusursuz olarak kalmasıdır.  Kişilerin ileriki zamanları için düğün günü hatıraları, fotoğrafları ve video görüntüleri çok büyük önem taşımaktadır. Bu fotoğrafları çocuklarıyla, torunlarıyla bile paylaşacak olan kişiler düğün zamanlarında kusursuz görünmek istemektedirler.

Estetik operasyonlar düğünden ne kadar zaman önce yapılmalıdır?

Aslında bütün operasyonlarda nihai sonuca ulaşmak için bir yıl geçmesi gerekmektedir; çünkü tam iyileşme bir yıl içerisinde tamamlanmaktadır. Minimum süre olarak söylemem gerekirse örneğin; meme ameliyatı düğünden iki ay önce, burun ameliyatı düğünden iki üç hafta önce yapılabilir.

Düğün öncesinde en çok tercih edilen operasyonlar nelerdir?

  1. Fotoğraflarda verilen pozların değişimine neden olan burun estetiği tabi ki birinci sırada.
  2. Göğüsleri büyük ya da normalden küçük olan kadınların gelinlik giyecekleri zamanda mutlaka yaptırmak istedikleri meme estetiği ameliyatı ikinci sırada.
  3. Kadınlarda düğün öncesinde çok tercih edilen operasyonlardan bir diğeri de kepçe kulak operasyonudur.

Bunların haricinde bacak kalınlaştırma, çarpık bacak estetiği ve vücudu şekillendirmeye yönelik yapılan liposuction uygulamaları da tercih edilmektedir. Erkeklerde ise; en çok tercih edilen uygulamaların başında saç ekimi gelmektedir. Erkeklerin en büyük kabusu olan kellik, özgüven eksikliğine ve evlenmekten kaçınmaya bile neden olmaktadır.

Kel olduğu için evlenemediğini düşünen, evlendiğinde kel olup saç ekimi yaptırdıktan sonra tekrar evlilik fotoğrafları çektiren hastalarım bile oldu. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de burun estetiği düğün estetiğidüğün öncesinde en çok tercih edilen operasyonlar arasında.

Erkekler için en büyük problemlerden biri de;  kadın tipi meme büyümesidir. Jinekomasti operasyonuyla, sporla ve diyetle çözülemeyen bu sorun ortadan kaldırılabilmektedir.

Düğün öncesinde kişi kaç operasyonu aynı anda yaptırabilir?

Düğününden bir yıl önce kişi bize başvurmuşsa ve sağlık açısından ameliyata bir engeli bulunmuyorsa; 2 hatta 3 operasyonu bile aynı anda gerçekleştirebiliriz. Başvuru sürecini operasyonlar sonrasındaki iyileşme sürelerini göz önünde bulundurarak ayarlamanızı tavsiye ediyorum.

Düğün öncesinde yapılan estetiğin evlenecek kişilerdeki etkisi nasıldır?

Estetik kusurlar, kişilerde ciddi özgüven eksikliklerine yol açabilmektedir. Bu özgüven eksikliği kişinin tüm sosyal hayatını, ikili ilişkilerini etkilemektedir. Evlilik sürecindeki kişiler estetik konusunu daha çok kafaya takmaktadırlar. Evlilikle yeni bir hayata başlayacak olan kişiler bu kusurlarında da kurtularak hayatlarında temiz bir sayfa açmak istemektedirler. Estetik operasyon sonrasında özgüvenleri tazelenen bireyler hayata daha farklı bakabilmekte ve kendilerini iyi hissetmelerinin yanı sıra iyi ilişkiler de kurabilmektedir.

Düğün Estetiği Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bu makaleye ait S.S.S Bulunamadı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap


o3rVOr
KAPAT
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
o3rVOr
KAPAT
DOKTORA SOR