WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

0 + 1  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

4 + 4  Captca Değiştir
4 + 8  Captca Değiştir
Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?
(3 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 4.7)

Çağımızın genel sorunlarından biri de istenmeyen yağlardır. Günümüzde eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler ve meslekler arttıkça bu sorunlar da artmakta, bu tür sorunların çözümlerine yönelik teknolojik çalışmalar da artmaktadır. İstenmeyen yağların çözümüne yönelik yapılan çalışmalarda en son teknoloji soğuk lipoliz yöntemidir. Bu yöntem, bugüne kadar geliştirilmiş istenmeyen yağlardan kurtulmanın en etkili ve en kesin çözümü olarak öngörülmektedir.

Soğuk Lipoliz ve Tedavi Aşamaları

soğuk lipoliz uygulamasıSoğuk lipoliz, bölgedeki istenmeyen yağları kontrol altına alarak ve yağları dondurarak işlevsiz hale getirerek yok olmasını sağlayan işlemdir. Egzersiz ve diyete karşı dirençli yağ depolarını yok etmek üzere iyi bilinen ama daha önce hiç kullanılmamış iki farklı teknolojik yöntem kullanılarak geliştirilen bir yöntemdir. Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerde oluşan yağ birikimlerinin tek seansta yüzde 20 ila yüzde 40 oranında kalıcı olarak çözülmesini sağlamaktadır.

Her yaştan kadına ve erkeğe uygulanabilen, günlük yaşamdaki yoğunluktan dolayı sık tercih edilen ve tek seansta acısız, sancısız, ağrısız bir şekilde gerçekleştirildikten sonra kişinin günlük yaşamına rahatça devam edebileceği bir tedavi yöntemidir. Ayrıca bu yöntemle yoğun ve kalıcı lokal bölgelerde biriken istenmeyen yağları azaltarak vücudun şekillenmesini sağlayan liposuction gibi agresif geleneksel yöntemlere başvurmaktan çekinen insanlar için daha iyi bir alternatif yöntemdir.

Uygulanan bölgedeki tüm yağlar soğuğa tepki vererek kristalize olur ve böylece uygulama yapılan bölgedeki tüm yağ hücreleri büzüşmeye uğrayacağı için vücut şeklinde oranlı bir incelme görülecektir. Bu sayede vücutta herhangi bir şekilde çökmeler ve çukurluklar oluşmaz. Ayrıca liposuction sonrasında oluşan ağrılar, spazmlar, hematomlar, iş kayıpları ve hayat kalitesindeki düşüşler soğuk lipoliz işlemiyle görülmemektedir.

Soğuk Lipoliz Ağrısız ve Acısız Kurtulmak Mümkün Mü?

soğuk lipolizCerrahi bir operasyona gerek kalmadan yapılan, acısız, ağrısız, sancısız, herhangi bir enjeksiyon benzeri iğneler olmadan yapılan bir teknoloji harikasıdır. Lipoliz diğer adıyla yağ parçalanmasını tetiklemek için yağ hücrelerini dondurur ve lenf sistemi tarafından atılmasını sağlar. Soğuk lipoliz uygulama bölgesine yerleştirildikten sonra aktif olarak çalışmaya başlar ve etkisini hemen gösterir. Cihaz yerleştirildikten 5 ila 20 dakika arasında 4 santigrat dereceye ulaşarak etkisini hızla göstermeye başlar.

Vücuttaki diğer dokulara ve organlara zarar vermez. Apopatik yağ hücrelerinin ölmesini sağlar ve doğal olarak meydana gelen bir iltihaplanma süreci sonunda ölü yağ hücreleri vücuttan atılır. Bununla birlikte yağ tabakasında incelme olmuş olur. Sinirler, kas dokuları ve kemiklerin azaltan vücuda ve organlara tamamen zararsız bir uygulamadır. Soğuk lipoliz işlemi yağ tabakasının daha yoğun olduğu bölgelerde, daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar. Vücutta yoğun yağ biriken bölgeler bacaklar, kol altları, göbek ve karın bölgesi gibi kolay yağ tutan ve biriktiren bölgelerdir.

Soğuk lipoliz şu an piyasadaki en yeni ve en etkili teknoloji olarak yerini almaktadır. Tedavinin soğuk olarak uygulanması, serin ve ferahlatıcı bir etki bırakmasının yanı sıra, dondurulmuş kozmetiklerin kullanımı da tedaviyi hastalar için alışılmamış ve unutulmaz bir deneyim yaşatır. Derinlemesine ve lokal yapılan tedavi tekniklerinden çok daha iyi bir sonuca varılmasını mümkün kılmış olur.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır? Yorumları


    Bu yazıya henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz..

Yorum Yapın


4 + 0  Captca Değiştir
Whatsapp Destek
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326