WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Proshock Ice Lipoliz

3 + 7  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

2 + 6  Captca Değiştir
3 + 4  Captca Değiştir
(2 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 5.0)

Proshock Ice Lipoliz

proschok ice lipolizProShock Ice Lipoliz bölgesel zayıflama ve incelme yöntemlerinden biridir. Uygulama sonrasında vücut yağının azaltılması ve selülit tedavisi için kullanılan bir teknolojidir.
 
Bölgesel incelme denildiğinde akla önce basen, bel, göbek ve yanlar gelebilir. Fakat ProShock Ice Lipoliz vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Bu bölgelerdeki birikmiş yağın azaltılması için yağ hücrelerinin etrafındaki direnci yüksek zar nedeniyle birikmiş yağı vücuttan atabilmek amacı ile kullanılır.

ProShock Ice Lipoliz Amacı Nedir?

ProShock Ice Lipoliz bölgesel yağlanma sebebi ile oluşan ciltteki bozukluğu giderdiği gibi yağlarında parçalanarak vücuttan atılmasını amaçlamaktadır. proshock ice lipolizUygulamanın ilk etabı bölgesel yağlanmanın gözlemlendiği bölgeleri soğuk etkisi ve vakumla tarayarak bölgede yağ yakımı meydana getirmektir. İkinci etapta ise lşenfatik sistem ile parçalanan yağın dokudan uzaklaştırılması amaçlanır. ProShock Ice Lipoliz aynı anda hem sıkılaşıp hem de yağ yakımını hedefleyen bir sistemdir.
 
Uygulama ortalama 45 dakika sürer ve belirli aralıklarla en az 6 en fazla 12 seans önerilmektedir.

Selülit tedavisi için ise 30 dakika süren uygulama haftalık seans ile beraber ortalama 8 seans önerilmektedir. ProShock Ice Lipoliz diyet ve egzersizle desteklendiğinde etkisi arttırılabilir.

proshock ice lipoliz 3 ProShock Ice uygulaması sonrasında hastalar günlük yaşamlarına hemen dönebilirler. Spor yapılması hiçbir şekilde engel değildir. Ağrısız olması hastaların uygulamayı acı hissetmeksizin konforlu bir şekilde yaptırmasını sağlar. Soğutma sistemi sadece derinin altındaki yağ hücrelerine etki eder, deriye her hangi bir etki etmez.

Hayati AKBAŞ Instagram
Yorumlar
    Bu yazıya henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz..

Yorum Yapın


9 + 2  Captca Değiştir
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326