WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Lazer Uygulamaları

7 + 3  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

4 + 1  Captca Değiştir
6 + 8  Captca Değiştir
(36 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 4.0)

Lazer Uygulamaları

Türkiye’de teknoloji ile tıp alanında ki büyük gelişmelerden faydalanan alanlardan biri de lazer uygulamasının yapıldığı alanlar olmuştur. Son derece başarılı olunduğuna dair görülebilir birçok teknik ile beraber tüylerin sorunsuz olarak vücuttan giderilmesine uygun başarılı teknikler geliştirilmiştir.

lazer epilasyon nedirHepsi farkı farklı alet, bu alan dahilinde  en mükemmel lazer uygulamaları olarak bilinen NdYag, Diode lazer ve Alexandrite adlı cihazlar, en başarılı cihazlar olarak bilinir. Birbirine benzerlikleri olan bu iki cihaz, Standart olarak uygulama yapılacağı  bölgeye göre başarılı sonuçları bizlere göstermektedir.

Nd-Yag Lazer Epilasyon Cihazı

Yüksek dalga boyu özelliği olan bu cihaz, hemen hemen 1064 nanometre güce sahiptir. Birden çok gelişmiş ülkelerde kullanımı yıllarca devam edip hala devam etmektedir. Açık ve koyu ten farketmeden güvenli ve sağlıklı olup tüylerin dökülmesinde yardımcı olacak olan lazer uygulamaları arasından en iyisi denilebilecek boyutta bir cihazdır.
 

yüz bölgesine lazer epilasyon

Diode Lazerin Yüz Bölgesinde Etkisi Yüksek

Dalga boyu 810 – 980 nm olarak değişen bir lazer cihazları bulunan modeldir. Melanine hassasiyeti, bu cihazda bulunsa da aşağıda sunulan Alexandrite adlı alete göre daha düşük seviyededir. İnce tüylerde etkili bir çözüm sunarken, yüz bölgesinde ise daha güçlü ve etkili sonuçları doğurur.

Siz de lazer uygulamaları konusunda eğer ki cildinizden sadece yüzünüze uygulanmasını istediğiniz bir cihaz arayışındaysanız, bunun için tercih edeceğiniz Diode Lazer bulunuyor diyebiliriz.

 

Alexandrite İle İstenmeyen Tüylere Etki

epilasyon755 nm dalga boyu olan bu cihazı içerisinde bulunan Melanine hassasiyeti faza bulunur. Cildin açık renk olması birde koyu renkte  tüylerin bulunması, en ideal cilttir. Esmer veya buğday tenlere uygulanması ise çokça olmayıp tüyler ince veya açık renkte olmasıyla gereken kadar etkisi olmayacak bir cihazdır.  
 

Lazer uygulamaları sayesinde eski günlerinize geri dönebilirsiniz. Kırışıklık, akne, kızarıklık gibi cilt problemlerine karşı lazer doğru bir çözüm. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dünya çapında yaygınlık gösteren lazer uygulamaları sayesinde size de sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz. Lazer tedavileri sayesinde istenmeyen tüylerden de kurtulabilmeniz mümkün. Eğer bitkisel yöntemlerden olumlu bir sonuç alamadıysanız düzenli olarak yapılan lazer uygulamaları ile başarılı sonuçlar alabilmeniz mümkün.

lazer epilasyon uygulamalarıBelirli seanslara ayrılarak gerçekleştirilen lazer uygulamaları özellikle cildinizin gençleşmesi için uygun bir tercih olabilir. Lazer tedavilerinden faydalanmak için Türkiye genelinde pekçok tedavi merkezi vardır. Tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamadan önce bir piyasa araştırması yapmanızı öneriyoruz.

Lazer tedavilerinden uygun fiyatlar çerçevesinde yararlanabilmeniz mümkün. Sizler de lazer uygulamalarından yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Lazer uygulamalarından yararlanarak daha güzel ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda istenmeyen tüylere karşı etkili bir çözüm olarak ön plana çıkan lazer epilasyon tedavisi ile Samsun'daki tıp merkezimizde daha sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Hayati AKBAŞ Instagram

Lazer Uygulamaları Yorumları


    Bu yazıya henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz..

Yorum Yapın


3 + 4  Captca Değiştir
Whatsapp Destek
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326