WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Kaş Ekimi

1 + 3  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

8 + 0  Captca Değiştir
6 + 8  Captca Değiştir
(5 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 4.6)

Kaş Ekimi

Kaş, bir bayan için oldukça önemli bir yüz detayıdırki günlerini belki de ayna karşısında kaşlarını düzeltmekle harcarlar. Ancak kaşlarda oluşan sorunlardan dolayı kaş dökülmeleri meydana gelebilir bu da hem erkek hem kadınlarda görünümsel bozukluklara neden olmaktadır. Bunun için ise kaş ekimi tedavisi bireylerin bu tarz sorunlarla baş etmesinde önemli bir rol almaktadır. Kaş ekimi uygulaması özellikle bayanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

kaş ekimiKaşın çeşitli nedenlerden dolayı olmaması kişileri olumsuz olarak etkilediği için kaş görünümünün kazanılması için kaş ekimi uygulaması yapılmaktadır. Yapılacak olan ekim işlemi fue yöntemi ile yapılmaktadır. Fue yöntemi hastanın vücudundaki başka bir bölgeden kıl köklerinin sorunlu bölgeye nakledilmesidir yani kaş bölgesine uygun görülen ve kişinin kendi vücudunda bulunan kökler alınarak kaşa uygulanmaktadır. Bu yöntem sayesinde hem dökülen kaşlarınız sona erecek hem de kıl köklerinin güçlü olmasıyla birlikte tekrardan bu sorunu yaşama riskiniz sıfıra kadar düşecektir.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş ekimi işlemi yapılmadan önce ekilecek olan köklerin nereden alınacağına karar verilmektedir. En yararlı olan ensede bulunan köklerdir. Ancak bu bölge haricinde koltuk altı ve kollarda bulunan köklerde duruma göre kullanılabilir. Çünkü hem ensedeki hem de koltuk altı ve kollarda ki kökler kolay kolay dökülmeyen ve yapı olarak vücudun en sağlam kıl yapısına sahip bölgeleridir. Kaşlardaki dökülme sorununu bu noktalardan alınacak olan köklerin incelenip hem kaşınızın genel görünümüne uyacak hem de fazla uzayarak sizleri zor durumlarda bırakmayacak şekilde olanları tercih edilir.
 

Kaş Ekimi Öncesi ve Sonrasıkaş ekimi nedir

Kaş ekimi işlemi yapılmadan önce ekilecek olan köklerin nereden alınacağına karar verilmektedir. En yararlı olan ensede bulunan köklerdir. Ancak bu bölge haricinde koltuk altı ve kollarda bulunan köklerde duruma göre kullanılabilir; çünkü hem ensedeki hem de koltuk altı ve kollarda ki kökler kolay kolay dökülmeyen ve yapı olarak vücudun en sağlam kıl yapısına sahip bölgeleridir. Kaşlardaki dökülme sorununu bu noktalardan alınacak olan köklerin incelenip hem kaşınızın genel görünümüne uyacak hem de fazla uzayarak sizleri zor durumlarda bırakmayacak şekilde olanları tercih edilir.

Mikro motorlar ile kök alma işlemi ekilecek bölgeye göre belirlenir. Eğer kaşın belirli bir bölgesine uygulama yapılacaksa bu uygulama yarım saat gibi oldukça kısa bir zaman almaktadır ve hastanın operasyon sonrasında normal yaşantısına devam etmesi mümkündür. Ancak belirli periyotlarla kontrol edilmesi gerekmektedir.

Kaş Ekimi Anlaşılır Mı?kaş ekimi operasyonu

Uzman kişilerin amacı kaşın doğal görünümünü sağlamaktır. Doğru bir şekilde yapılan kaş ekim işlemi sonrasında verilen talimatlara uyması ile bir ay gibi bir süre zarfı içerisinde tamamen doğal bir kaşa sahip olur ve görenler kaşın ekim ile oluştuğunu anlamazlar. Ayrıca kaş ekiminiz anlaşılsa bile sahip olduğunuz bu yeni kaş görünümü ile kimse bu konuda ön yargılı davranmayacaktır sizlere.

Hayati AKBAŞ Instagram
Yorumlar
    Bu yazıya henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz..

Yorum Yapın


1 + 3  Captca Değiştir
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326