WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Kaş Ekimi

2 + 7  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

9 + 5  Captca Değiştir
4 + 9  Captca Değiştir
(5 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 4.6)

Kaş Ekimi

Kaşlar, bir bayan için oldukça önemli bir yüz detayıdır ki günlerini belki de ayna karşısında kaşlarını düzeltmekle harcarlar. Ancak kaşlarda oluşan sorunlardan dolayı kaş dökülmeleri meydana gelebilir bu da hem erkek hem kadınlarda görünümsel bozukluklara neden olmaktadır. Bunun için ise kaş ekimi tedavisi bireylerin bu tarz sorunlarla baş etmesinde önemli bir rol almaktadır. Kaş ekimi ve kaş kaldırma uygulaması özellikle bayanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

kaş ekimi işlemiKaş ve kirpik dökülmesi ve çeşitli nedenlerden dolayı olmaması kişileri olumsuz olarak etkilediği için kaş görünümünün kazanılması için kaş ekiminde estetik uygulaması yapılmaktadır. Yapılacak olan ekim işlemi fue yöntemi ile yapılmaktadır. Fue yöntemi hastanın vücudundaki başka bir bölgeden kıl köklerinin sorunlu bölgeye nakledilmesidir yani kaş bölgesine uygun görülen ve kişinin kendi vücudunda bulunan kökler alınarak kaşlara uygulanmaktadır. Bu yöntem sayesinde hem dökülen kaşlarınız sona erecek hem de kıl köklerinin güçlü olmasıyla birlikte tekrardan bu sorunu yaşama riskiniz sıfıra kadar düşecektir.

 

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

kaş ekimi nedir

Kaşların ekimi işlemi yapılmadan önce ekilecek olan köklerin nereden alınacağına karar verilmektedir. En yararlı olan ensede bulunan saç kökleridir; ancak bu bölge haricinde koltuk altı ve kollarda bulunan köklerde duruma göre kullanılabilir. Çünkü hem ensedeki hem de koltuk altı ve kollarda ki kökler kolay kolay dökülmeyen ve yapı olarak vücudun en sağlam kıl yapısına sahip bölgeleridir. Kaşlardaki dökülme sorununu bu noktalardan alınacak olan köklerin incelenip hem kaşınızın genel görünümüne uyacak hem de fazla uzayarak sizleri zor durumlarda bırakmayacak şekilde olanları tercih edilir.
 

Kaş Ekimi Öncesi ve Sonrası

Mikro motorlar ile kök almada işlem, ekilen yere göre belirlenir. Kaş ekimi sonrası belirli periyotlarla kontrol edilmesi gerekmektedir.

Kaş Ekimi Anlaşılır Mı?

kaş ekimi operasyonu

Uzman kişilerin amacı kaşın doğal görünümünü sağlamaktır. Doğru bir şekilde yapılan kaş ekimi yaptıranların işlem sonrasında verilen talimatlara uyması ile bir ay gibi bir süre zarfı içerisinde tamamen doğal bir kaşa sahip olur ve görenler kaşın ekim ile oluştuğunu anlamazlar. Ayrıca kaş ekiminiz anlaşılsa bile sahip olduğunuz bu yeni kaş görünümü ile kimse bu konuda ön yargılı davranmayacaktır sizlere.


Sık Sorulan Sorular


Eğer kaşın belirli bir bölgesine uygulama yapılacaksa bu uygulama yarım saat gibi oldukça kısa bir zaman almaktadır ve hastanın operasyon sonrasında normal yaşantısına devam etmesi mümkündür.
Hayati AKBAŞ Instagram

Kaş Ekimi Yorumları


 • Kullanıcı Yorumu

  Ayşenur - 10.11.2017 17:13

  Seboreik dermatit var kaş ekimimde engel teşkil eder mi?

  • Admin Yorum Cevabı

   Dr. Hülya ETTEKİN - 11.11.2017 13:08

   Merhaba Ayşenur Hanım. Seboreik dermatit hastalığı dermatolog tarafından kontrol altına alınmışsa kaş ekimi için engel teşkil etmez. Sizi en yakın zamanda detayları görüşmek üzere tıp merkezimize bekliyorum. Sağlıklı günler diliyorum.

Yorum Yapın


4 + 2  Captca Değiştir
Whatsapp Destek
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326