WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Kalıcı Makyaj

7 + 7  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

9 + 4  Captca Değiştir
9 + 0  Captca Değiştir
(8 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 4.5)

Kalıcı Makyaj

Kaş kontürü seyrek ve şekilsiz kaşlar için ve daha kalın kaş tercih eden kişilere uygulanmaktadır ve kalıcı makyaj kategorisinde yer alır.

kalıcı makyaj nedirKaş kontür uygulamasının kalıcılık süresi 2 ile 3 sene arasında değişmektedir. Kaşlar uygulama öncesinde özel bir solisyon ile uyuşturulur, bu sayede acı hissi en aza indirilir. Deri altına enjekte edilen kaş boyası kaşların daha dolgun ve düzgün gözükmesini sağlar. Kaş kontür uygulamasının deneyimli kişiler tarafından kaliteli ürünlerle yapılması gerekir. Sonuçtan memnun olunmadığı taktirde sildirme işlemi de uygulanabilir.

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı makyaj örneğin dudaklarınızın daha belirgin ve dolgun gözükmesi için kullanılan bir uygulamadır.

Dudak kontürü genellikle asimetri bozukluğu olan dudaklara, ince dudakları belirginleştirmek isteyenlere, ilerleyen yaşlarda oluşan dudaklarda oluşan renk kaybını gidermek isteyenlere, ruj kullanırken zorluk çekenlere ve sürekli olarak dudakların doğal ve canlı tonda gözükmesini isteyenlere uygulanır. Uygulama esnasında bir renk belirlenir. Sonrasında dudak çizgisi belirginleştirilir. Bu uygulama da diğer kalıcı makyaj uygulamaları gibi 2 yıl kalıcı olup belirginliğini yitirdiğinde arzu edildiği zaman tekrar uygulanabilir.

Kalıcı Makyaj Yaptıranların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kalıcı makyajın asıl amacı; bakımlı görünmektir; ancak kalıcı makyaj yaptıran bir kişi makyajlı gibi görünmemelidir. Hatlarınızın ortaya çıkması ve doğal olması kalıcı makyajın en önemli noktasıdır. Kalıcı makyaj uygulamasından sonra insanlar sizi yüzünüzde çıkarılabilir makyajınız yokken gördüğünde; ne kadar doğal bir güzelliğe ve ne kadar hoş yüz hatlarına sahip olduğunuzu düşünmelidir. Tüm bunları hesaba katıp kalıcı makyaj yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler vardır;

Uygulama yapıldıktan sonra 24 saat boyunca su ile temas edilmemeli, 1 hafta denize girilmemelidir. 1 hafta işlem yapılmış bölgeye kozmetik ürün uygulanmamalı, güneşe çıkılmamalı, solaryumdan ve cilt bakımından uzak durulmalıdır. Kalıcı makyajdan sonra eğer uygulama olan bölgelerde kabuk oluşumu olursa kesinlikle koparılmamalıdır.

Kalıcı Eyeliner

kalıcı eyeliner

Eyeliner makyaj uygulaması sonrasında alt ve üst kirpiklerin renklendirilmesi ve belirginleştirilmesi sağlanır. Kalıcı Eyeliner uygulaması genellikle göz üzerinde belirginlik ve hafif bir çizgi isteyenlere, kalem çekerken zorlanan kişilere, bir sebepten dolayı kirpikleri azalanlara ve lens kullanan kişilere uygulanır.


Sık Sorulan Sorular


0

0

Uygulama ortalama 2 saat sürmektedir.
Hayati AKBAŞ Instagram

Kalıcı Makyaj Yorumları


 • Kullanıcı Yorumu

  Burhan darı - 27.11.2017 07:16

  Göz için kalıcı sürme cekiyormusunuz fiyatı nedir ? Bilgi verirseniz memnun olurum teşekkür ederim iyi çalışmalar

  • Admin Yorum Cevabı

   FBM Estetik - 29.11.2017 06:50

   Merhaba Burhan Bey, merkezimizde kalıcı makyaj uygulamaları yapılmaktadır. 0362 420 00 58 numaralı hattımızdan uzmanlarımız ile görüşerek uygulama ayrıntıları ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Yorum Yapın


7 + 9  Captca Değiştir
Whatsapp Destek
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326