Whatsapp & SMS

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326

Mail Adresimiz

info@fbm.com.tr

BİZE ULAŞIN BİZE ULAŞIN Randevu Al
Bacak Kalınlaştırma

Güzelliğin dış görünümle ihtişam bulduğuna inanlar için iyi görünmek oldukça önemlidir. Ellerinin, yüzlerinin, ayaklarının ya da vücutlarındaki herhangi bir bölgenin güzel görünmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Özellikle de bacaklar bu konuda önemli bir rol sahiptirler.

bacak kalınlaştırma estetiğiBirçok kadın ve erkek bacaklarının muhteşem görünmesi ister ancak herkes için bu durum mümkün olmayabilir. Çarpık bacaklı ya da ince ayaklara bacak yapısına sahip bireyler özgüven sorunu yaşamaktadırlar; ancak bacak kalınlaştırma estetiği ile kısa süre içerisinde daha güzel ve fit görünümlü bacaklara sahip olabiliyorlar.

Bacak kalınlaştırmada birkaç farklı yöntem uygulanmaktadır. Bunlardan bazıları yağ dokusu eklentisi ve silikon eklenmesidir. Her iki durumda da hastalar açısından risk olarak görülen durumlar söz konusu değildir. Bacak kalınlaştırma operasyonunun sonrasında hastalar periyotlar halinde kontrole gelirler ve kontrollerde bacaklarının yapısı gözlemlenir olumlu gelişmeler gözlemlendiği takdirde hastanın kontrolleri daha geniş zamanlara yayılmaya başlar.

Günümüz dünyasının teknolojisinin sağlık alanında bu denli ilerlemesi sonucunda ortaya çıkan tedavi yöntemlerinden bacak kalınlaştırma estetiği ile sizler de dış görünümünüzü kusursuz bir hale getirip güzelliğinizin zarafete dönüşmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Hangi Anestezi Yöntemi Kullanılır?bacak kalınlaştırma ameliyatı

Bacak kalınlaştırma ameliyatın anestezi hem lokal hem de genel olarak yapılabilmektedir. Bu tercih genel olarak hasta ile hekimin kararı ile yapılmaktadır. Lokal anestezi yapıldığında sedatif, ameliyat boyunca rahat olmanızı ve acı hissetmemenizi sağlamaktadır; eğer genel anesteziye kadar verilirse, genel anestezide hasta uykuda olmakta ve herhangi bir acı hissetmemektedir.

Bacak Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Bacak kalınlaştırma ameliyatında amaç bacak şeklini bozan bölgelerde bulunan yağları almak ve bacakta kalınlaştırılmak istenen bölgelere enjekte etmektir. Enjekte edilecek yağ kalça, uyluk veya karın bölgelerinden temin edilir.

bacak kalınlaştırma yöntemiÖncelikle yağın alınacağı ve yağın enjekte edileceği bölgeler temizlenir. Anestezi sonrasında yağın alınacağı bölgelere kalın uçlu bir şırınga ile belirlenen bölgelerden yağ çekilir. Alınan yağ bazı işlemlerden geçer ve daha sonrasında enjekte edilecek hale getirilir. Yağ hazır olduktan sonra kalınlaştırılacak olan bölgeye enjekte edilir.

Yapılan bu ameliyatın en büyük avantajı ameliyatın iğne ile yapılmasıdır. Hem yağ alımında hem de yağı enjekte ederken iğne kullanılmaktadır. Bu sayede herhangi bir kesiye ihtiyaç duyulmamaktadır. Hasta herhangi bir ameliyat izi ile karşı karşıya kalmaz.

Bacak kalınlaştırma ameliyatı kalınlaştırılacak bölge ve ebada göre 1 ile 3 saat arasında süre bilmektedir. Bu saat diliminde hasta herhangi bir acı hissetmemektedir.

3.0

3 Yorumlar

0
0
3
0
0
Yorum

Songül izgi

2017-06-21 14:15:28

Bacak kalınlaştırma ameliyatının ortalama fiyatını öğrenebilirmiyim lütfen

FBM Estetik

2017-06-22 00:03:34

Merhaba Songül Hanım +90 530 762 70 02 bu numaraya WhatsApp uygulaması üzerinden bacağınızın farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını gönderdiğiniz takdirde dilediğiniz sorunuzun cevabına ulaşabilirsiniz.Merkezimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Yorum

Kerem aksoy

2017-12-23 18:37:45

Merhaba ben 20 yaşındayım Ayaklarım dünyaya geldiğimde çarpıktı bir çok kez ameliyat oldum ama bacaklarım hala biraz içe basıyor ve olduğum ameliyatlar yüzünden çok çok çok ince bu estetigi yapabilirmiyiz kalınlaştırmak için artik biktim bu sekilde yasamaktan ve gercekten cok inceeee yardim edin lutfen bu arada fiyatı neler ogrene ilirmiyim ?

Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2017-12-30 04:17:59

Merhaba Kerem Bey durumunuzu görüp değerlendirebilmem için +90 530 762 7002 numaralı whatsapp hattımıza bacaklarınızın fotoğraflarını gönderirseniz asistanım Kübra Hanım, iletişime geçmemizi sağlayacaktır. Sağlıklı günler dilerim.
Yorum

Selma

2018-05-31 14:19:25

Merhabalar. Pev rahatsizligim oldugu icin alt bacaklarim ve ayak bileklerim cok ince. Bu durumda da kalinlastirma ameliyati yapilabilir mi

Doç.Dr. Hayati AKBAŞ

2018-06-01 07:52:35

Selma Hanım merhaba , rahatsızlığınızı da belirterek bacak bölgenizin komple gözükecek şekilde fotoğraflarını çekip 0530 762 70 02 numaralı whatsapp hattımıza gönderirseniz değerlendirme sonrasında ayrıntıları görüşebiliriz . İyi günler dilerim.
Yorum Yap
gLrpgC

* İşaretli alanlar zorunludur.

TÜM UYGULAMALAR VE AMELİYATLAR