Whatsapp & SMS

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326

Mail Adresimiz

info@fbm.com.tr

BİZE ULAŞIN BİZE ULAŞIN Randevu Al
LPG – Bölgesel İncelme Cihazı

LPG Nedir ve Nasıl Çalışır?

Bu cihaz bölgesel yağların azaltılması ve özellikle selülit tedavisinde kullanılan yöntemdir. Kurumumuzda LPG Cellu M6 Keymodule modeli kullanılmaktadır. Cihaz, vakumlama ile birlikte masaj hareketleri yaparak deride kan dolaşımını artırmaktadır. Kan damarlarının sıkışmasıyla oluşan selülit ve ciltteki deforme görünümleri bu vakumlu masaj tekniği ile düzeltiyor.  Uygulama başlıklarının deride rahat hareket etmesi için hastaya özel çorap giydiriliyor. LPC uygulaması 15 seans olarak paket halinde yapılmaktadır. Seans sıklığı ise haftada 3 kezdir. Bu uygulamanın tek seansı ortalama 35 dakika sürmektedir. Uygulama tamamen ağrısız ve acısız bir yöntemdir.

Selülit tedavisi başta olmak üzere, cilt düzelmesi, sarkık derinin sıkılaşması, incelme tedavilerinde de kullanılır. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Kişinin durumuna göre uygulama yapılırken sorunlu bölgeye yoğunlaşılır. Bu uygulama aşırı varis problemi olanlar, hamileler, kanama problemi olanlar, epilepsi hastaları ve kanser hastaları dışında herkese uygulanabilir.

LPG ile Nasıl Zayıflanır?

lpg nedirBu cihaz kilo verme yanı sıra incelme sağlayan bir cihazdır. Toplam kilonun düşürülmesinde tek başına etkili olmaz. LPG ile beraberinde diyetisyen kontrolünde hazırlanacak olan uygun kalori ve besin ögesi içerikli beslenme programı sayesinde aynı zamanda ideal kiloya kavuşmak da mümkündür. Bu uygulama diyet sürecinde olan kişilerin zayıflama süreçlerini hızlandırır.

Aynı zamanda kilo verimiyle birlikte boşalan yağ dokularının oluşturabileceği derideki sarkma ve esnemeleri de önler, vücudu sıkılaştırır. Ayrıca bu cihazın vücuttan ödem atımına da büyük katkısı vardır, ödem sorunu yaşayan bireylerde dikkatli sıvı tüketimiyle birlikte iyi sonuçlar alınmaktadır.

LPG ve Selülit Tedavisi

Birçok kadının problemi olan selülit, deri altında düzensiz ve fazla yağ birikimiyle oluşan portakal kabuğu görünümündeki bir dolaşım problemidir. LPG cihazı selülit tedavisinde bilimsel kanıta dayalı olarak kullanılan bir cihazdır. Bu cihaz, emme ve dönme hareketlerini birlikte kullanarak deri ve deri altı dokulara basınç uygulayarak masaj yapılmasını sağlar. Vakumu sayesinde deriyi kendi içine çekip bırakarak hareketlenme bölgede sağlar. Bu güçlü masaj sayesinde LPG; kan ve lenf dolaşımını artırır, deriye esneklik kazandırır ve ciltteki portakal kabuğu görünümünde etkili sonuçlar verir.

0

0 Yorumlar

0
0
0
0
0
Yorum Yap
IHfLRd

* İşaretli alanlar zorunludur.

TÜM UYGULAMALAR VE AMELİYATLAR