WhatsApp
FBM Estetik
Anasayfa LPG – Bölgesel İncelme Cihazı
HIZLI RANDEVU
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
KMg2ll

LPG – Bölgesel İncelme Cihazı

LPG – Bölgesel İncelme Cihazı

LPG Nedir ve Nasıl Çalışır?

Bu cihaz bölgesel yağların azaltılması ve özellikle selülit tedavisinde kullanılan yöntemdir. Kurumumuzda LPG Cellu M6 Keymodule modeli kullanılmaktadır. Cihaz, vakumlama ile birlikte masaj hareketleri yaparak deride kan dolaşımını artırmaktadır. Kan damarlarının sıkışmasıyla oluşan selülit ve ciltteki deforme görünümleri bu vakumlu masaj tekniği ile düzeltiyor.  Uygulama başlıklarının deride rahat hareket etmesi için hastaya özel çorap giydiriliyor. LPC uygulaması 15 seans olarak paket halinde yapılmaktadır. Seans sıklığı ise haftada 3 kezdir. Bu uygulamanın tek seansı ortalama 35 dakika sürmektedir. Uygulama tamamen ağrısız ve acısız bir yöntemdir.

Selülit tedavisi başta olmak üzere, cilt düzelmesi, sarkık derinin sıkılaşması, incelme tedavilerinde de kullanılır. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Kişinin durumuna göre uygulama yapılırken sorunlu bölgeye yoğunlaşılır. Bu uygulama aşırı varis problemi olanlar, hamileler, kanama problemi olanlar, epilepsi hastaları ve kanser hastaları dışında herkese uygulanabilir.

LPG ile Nasıl Zayıflanır?

Bu cihaz kilo verme yanı sıra incelme sağlayan bir cihazdır. Toplam kilonun düşürülmesinde tek başına etkili olmaz. LPG ile beraberinde lpg-ile-zayiflamadiyetisyen kontrolünde hazırlanacak olan uygun kalori ve besin ögesi içerikli beslenme programı sayesinde aynı zamanda ideal kiloya kavuşmak da mümkündür. Bu uygulama diyet sürecinde olan kişilerin zayıflama süreçlerini hızlandırır.

Aynı zamanda kilo verimiyle birlikte boşalan yağ dokularının oluşturabileceği derideki sarkma ve esnemeleri de önler, vücudu sıkılaştırır. Ayrıca bu cihazın vücuttan ödem atımına da büyük katkısı vardır, ödem sorunu yaşayan bireylerde dikkatli sıvı tüketimiyle birlikte iyi sonuçlar alınmaktadır.

LPG ve Selülit Tedavisi

Birçok kadının problemi olan selülit, deri altında düzensiz ve fazla yağ birikimiyle oluşan portakal kabuğu görünümündeki bir dolaşım problemidir. LPG cihazı selülit tedavisinde bilimsel kanıta dayalı olarak kullanılan bir cihazdır. Bu cihaz, emme ve dönme hareketlerini birlikte kullanarak deri ve deri altı dokulara basınç uygulayarak masaj yapılmasını sağlar. Vakumu sayesinde deriyi kendi içine çekip bırakarak hareketlenme bölgede sağlar. Bu güçlü masaj sayesinde LPG; kan ve lenf dolaşımını artırır, deriye esneklik kazandırır ve ciltteki portakal kabuğu görünümünde etkili sonuçlar verir.

LPG – Bölgesel İncelme Cihazı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Her mevsim uygulanabilir.

LPG cihazı 15 seanslık paket program ile uygulanır. 15 seans yani 1 aylık süreciniz bittiğinde sonuç alabilirsiniz.

İncelme etkisi almak istiyorsanız uygulama bölgesinden yağ parçalanacağı içine ekstra yağlı beslenmekten kaçınmalısınız. Aynı zamanda etki alabilmek için 2,5-3 litre su tüketmelisiniz. Bunun dışında farklı bir diyet yöntemine ihtiyacınız yoktur.

LPG cihazı selülit şikayetlerinde ön planda kullanılan bir cihazdır. Uygulama esnasındaki baskı ile uygulama yapılan bölgede kısmen yağ parçalanması da sağlar. Kişi beslenmesine dikkat ederse kalıcı bir incelme alabilir.

Gün içinde uygulama saati alacağınız sonucu etkilemez. İstediğiniz saatte uygulama yaptırabilirsiniz.

Elbette spor olumlu olarak ek fayda sağlar.

Henüz yorum yapılmamış.

KMg2ll
KAPAT
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
KMg2ll
KAPAT
DOKTORA SOR

Alakalı Makaleler