WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Cinsel Organ Estetiği

5 + 3  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

9 + 3  Captca Değiştir
3 + 9  Captca Değiştir
(10 Kişi Oy Verdi. Ortalama Puan : 4.2)

Cinsel Organ Estetiği

Cinsellik genellikle insanların konuşmaktan utandığı bir konudur ve toplum içinde cinsel sorunlar genellikle konuşulmaz. İnsanlar cinsellik hakkındaki bilgiyi internetten veya yakın arkadaşlarından edinir ve çoğu zaman basit bir sorun büyüyerek psikolojik olarak kendi kendini yıpratır. Ancak uzmanlar bu konuya bilimsel açıdan yaklaştıkları için asla konuyu özel olarak görmezler ve hastalarıyla doğal bir dille konuşuyormuşgibi konuşurlar. Bu nedenle cinsellik konusunda doğru yaklaşım size özel “sırrınızı” gerçek bir uzmana danışmak olmalıdır.

cinsel organ estetiğiİnsanlar eşlerine her zaman güzel görünmek isterler ve bunun sonucunda da vücudumuzda gerek genetik olarak gerekse yaşa, doğuma, kazaya vb. durumlara bağlı olarak gerçekleşen değişikliklere yabancı kalırız. Bu durum beraberinde memnuniyetsizlik, psikolojik olarak tükenmişlik ve eşler arasında sorunlar meydana getirir. Öncelikle kendi görüntünüzden memnun değilsiniz bu durum kendinize odaklanmanızı, çekinmenizi veya utanmayı beraberinde getirecektir.

Günümüzün gelişen teknoloji dünyasıyla birlikte vücudun her bölgesine yapılabilen estetik operasyonlar sayesinde insanlar daha mutlu olabilmekte ve sorunlarına çözüm bulabilmektedir. Bu estetik operasyonlarından birisi de cinsel organ estetiğidir. Özellikle kadın hastaların doğum nedeniyle daha çok tercih ettiği bu estetik sayesinde hem birincil hem de ikincil organlarda görülen boyut ve şekil kusurları düzeltilebilmektedir.

Kadınlarda Cinsel Estetik Ameliyatı

Güzellik özellikle kadın hastalar için büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle zamanla deforme olan veya doğumlar sonucunda bozulan vajinalarının eski haline geri gelmesi için cinsel organ estetiği operasyonunu tercih ederler. Bu estetik kapsamında genellikle vajen daraltılması yapılmaktadır. erkek ve kadın cinsel organ estetiği Bunun yanında cinsel organ estetiği kapsamında şu uygulamaları yapmak mümkündür:
• İç ve dışdudak kısımlarının küçültülmesi olarak bilinen labioplasti,
• G noktası için yapılan enjeksiyonlar
• Dışdudaklar için yağenjeksiyonları
• Kızlık zarı düzeltmeleri
• Kötü görüntüler bırakan doğum dikişizlerinin düzeltilmesi.

Erkeklerde Cinsel Estetik Ameliyatları

Tıpkı kadın hastalar gibi erkek hastalar da kimi durumlarda estetiğe başvururlar. Erkek hastalar için özellikle cinsel organ kadınlara oranla daha fazla önem taşımaktadır. Genel olarak bu sorunların başında doğuştan ya da sonradan penis boyutları ve kalınlığında değişimlerdir. Örneğin obeziteye bağlı olarak penisi kasık yağlarına gömülü olan erkek hastaların bu gibi problemlerine cinsel organ estetiği ile çözüm bulunabilmektedir. kilosu fazla olan erkeklerde penisin gömülü olma durumu ile karşılaşılır. Bu gibi problemlere cinsel organ estetiği ile çözüm olunabilir. Erkeklere bu kapsamda en çok penis uzatma ve kalınlaştırma operasyonları yapılmaktadır.

Penis Uzatma

cinsel organ operasyonu

Kasık yağları içerisinde gömülü olan veya deforme olarak içeride duran erkek cinsel organını askı bağları diye adlandırılan bağların kısmen serbestleştirilmesiyle vücudun iç tarafında kıvrımlı şekilde duran penis kıvrımının dıştarafa doğru uzatılması sağlanır. Bu operasyona başlamadan önce uzman doktorlar eşliğinde ürolojik bir muayene yapılmalı ve tanı konulmalıdır. Özellikle hastalarda varikosel, sertleşme vb. başka problemlerin olup olmadığı araştırılır. Penis uzatma operasyonu yaklaşık olarak 1 saatte tamamlanmaktadır. Operasyondan sonra bir gece hastanede kalmak yeterlidir. Taburcu olduktan sonra 3 gün arayla pansuman yapılması gerekmektedir. 3 günün ardından hastalar 10 gün içerisinden gündelik hayatlarına dönebilirler.


Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırmada genellikle kompozit doku transferleri, yağenjeksiyonları ve dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Bunlar arasından da yağenjeksiyonları uzmanların daha çok tercih ettiği bir yöntemdir. Yağ enjeksiyonunu yaparken vücudun başka bir bölgesinden alınan yağlar özel işlemlerden geçirildikten sonra bu alana aktarmakta ve aktarılan yağların yaklaşık %40’ı 6 ay sonra tamamen kalıcı olmaktadır. Uzmanlar yağ enjeksiyonu yaparken sadece % 40’ının kalacağını, kalan kısmının eriyeceğini hesaba katarak daha fazla yağenjekte ederek eriyen yağlar tamamen bittikten sonra istenilen boyuta ulaşmayı hedeflemektedirler. Bu işlem peniste çok başarılı olsa dahi bazı durumlarda tekrar edilmesi gerekebilir.

Cinsel organ estetiği sonrasında çoğunlukla hastaların talepleri karşılanmakta ve cinsel organlar istenilen şekle getirilmektedir. Bu sayede çiftler cinsel hayatlarında daha mutlu olmakta ve psikolojik takıntılarından, huzursuzluk sendromundan kurtulmaktadırlar. Aynı zamanda operasyon sonrasında hastaların kendine duydukları özgüvenin arttırdığı da tespit edilmişbir gerçektir.cinsellik ve estetik Bu noktada cinsellikle ilgili sorunlarınızın sadece siz de bulunmadığını ve birçok insanda meydana gelebileceğini bilmeniz ve buna tıpkı gündelik hastalıklardaki gibi yaklaşmanız kendinizi rahat hissetmeniz açısından önem taşımaktadır. Vitaminsiz kalan bir hastanın güçsüz kaldığı gibi vücudunun belirli bir bölgesinde yağ birikmiş bir hastanın da sorunlarının olması elbette kaçınılmazdır. Bu nedenle konu hakkında daha detaylı bilgi almak için uzman bir doktora görünmekten çekinmeyin.

Vajina Estetiği Yaptıranlar Nelere Dikkat Etmeli?

Vajina estetiği sonrası kişinin vajinal bölgesine bakımını hassas ve dikkat ile gerçekleştirmesi gerekmektedir. Enfeksiyon riskinin ve ihtimalinin en aza indirgenmesi için bu çok büyük bir önem teşkil etmekte ve uzmanlar tarafından özellikle belirtilmektedir.

Ameliyattan 3 hafta sonra dikişler alınmakta ve ameliyat olan kişinin cinsel ilişki dışında herhangi bir kısıtlaması olmamaktadır. İlk bir hafta süre zarfında her ameliyat gibi kişinin dinlenmesi de uzmanlar tarafından önem ile tavsiye edilmektedir. Özellikle vajinal bölgenin temizliğine önem veren uzmanlar, pamuk iç çamaşırı ve hassas bakım tavsiye etmektedir. Bunun yanı sıra ameliyattan sonraki 5-6 hafta da cinsel ilişkiye girilmemesi gerekmektedir. Uzmanlar tarafından sıklıkla söylenen hassas ve önemli bir bakım ve tavsiyeler yerine getirilmelidir.

Hayati AKBAŞ Instagram

Cinsel Organ Estetiği Yorumları


    Bu yazıya henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz..

Yorum Yapın


2 + 8  Captca Değiştir
Whatsapp Destek
Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326