WhatsApp : +90 530 762 70 02 444 1 326

Blog

1 + 8  Captca Değiştir

*Belirlemiş olduğunuz tarih merkezimizin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

3 + 2  Captca Değiştir
2 + 5  Captca Değiştir

Sizlere Özel Yazılarımız

Sivilce İzi Tedavisi

Sivilce izleri bayanların ve erkeklerin en büyük sorunlarından birisi olabilir. Sivilce İzi Tedavisi için lazer gibi bazı tedavi yöntemleri bulunmakla beraber diğer detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Burun Ameliyatı Sonrası Dikkat Etmeniz Gereken 11 Detay

Burun ameliyatının ardından birçok kişi neleri yapıp neleri yapamayacakları konusunda kararsız kalabiliyor. İşte burun estetiği ameliyatı sonrasında dikkat etmeniz gerekenler...

Çatlak Tedavisi

Çatlak tedavisi, derideki liftlerin zarar görmesiyle beraber oluşan sorunların giderilmesi için uygulanan tedavi yöntemidir. Kullanılan lazerler ve dieğr bilgileri burada bulabilirsiniz.

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon kıl köklerini iğnenin de yardımıyla yok edilme işlemidir. Sıklıkla uygulanan iğneli epilasyon nasıl yapılır ve çeşitleri nelerdir? İşte cevapları...

FUT Yöntemi

FUT yöntemi ile saç ekimi nedir ve işlem nasıl uygulanmaktadır? Bu blog yazımızda sizlere FUT tekniğiyle ilgili bilgileri aktarıp FUE ile arasındaki farklardan bahsedeceğiz.

Vaser Liposuction Ameliyatı

Vaser liposuction, bölgesel yağları almakta kullanılan yöntemlerden birisidir. Vaser liposuction ameliyatında dikkat edilecek durumları da bu yazımızdan okuyabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Saç Ekiminde En Çok Merak Edilenler

Saç ektirmeyi düşünenlerden misiniz? Saç ekimi hakkında aklınıza gelebilecek önemli soruları Doç. Dr. Hayati AKBAŞ canlı yayında cevapladı.

Düğün Estetiği

Düğün estetiğiyle ilgili olarak, FBM Tıp Merkezi kurucusu Doç. Dr. Hayati Akbaş, düğün öncesi en çok tercih edilen estetik operasyonlar hakkında bilgi verdi.

Saç Aşısı ve Saç Ekimi Arasında Nasıl İlişki Vardır?

Saç aşısı, kellik sorunu ortadan kaldırabilmekte ve saç ekimi işlemlerinde kullanılabilmektedir. Peki aralarında nasıl bağ bulunuyor?

Facebook Messenger

WhatsApp & Mesaj

+90 530 762 70 02

Telefon Numaramız

444 1 326